Vyhledejte dovolenou

Dovolená Americká Samoa 2020/2021

Americká Samoa je nezačleněným územím Spojených států amerických, rozkládající se na pěti ostrovech a dvou korálových atolech v Tichém oceánu, jihovýchodně od Samoy. Pro svoji značnou odlehlost není příliš turisticky navštěvovaným územím a je tak ideálním místem pro milovníky panenské přírody tropického tichomoří.

Tři z těchto ostrovů jsou součástí nejodlehlejšího národního parku USA, který ročně navštíví pouhých několik tisíc návštěvníků, a kde je možné nerušeně obdivovat divokou přírodu tropických deštných lesů s výjimečnou faunou a flórou. Na několika pěších stezkách lze spatřit četné kolonie velmi vzácných druhů netopýrů nebo pozorovat tropické druhy ptactva či plazů. Bohaté korálové útesy zase nabízejí nezapomenutelné zážitky všem milovníkům potápění a šnorchlování. Jelikož je na ostrovech zakázáno volné kempování, je nutné využít služeb některého z mnoha hotelů, které jsou na velmi dobré úrovni.

Do Americké Samoy je možné cestovat letecky z Havajského letiště v Honolulu a na samotných ostrovech je možné využít velmi dobrou autobusovou, lodní i leteckou dopravu či místní taxislužbu. Pro dokonalou nezávislost v cestování si samozřejmě lze zapůjčit i vlastní automobil.

Zobrazit Skrýt

Nejoblíbenější letoviskaRecenze cestovatelů

Přidat recenzi Přidat recenzi

Prozatím nikdo nevložil recenzi. Buďte první.


Mapa míst v Americké Samoe

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.


Destinace v Americké Samoe Zobrazit Skrýt