Hotel Korali - Sutomore, Černá Hora

Hotel Korali

Černá Hora | Sutomore
Průměrné hodnocení hotelu:
42%
216 zájezdů od 5 990 Kč do 25 320 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
chystá se 1 cestovatel

Zájezdy do Hotel Korali nabízí

Hotel Korali ALL INCLUSIVE Club
od 5 990 Kč
Korali - Dotované pobyty 50+
od 10 990 Kč
Hotel Korali Club
od 6 429 Kč

Recenze Hotel Korali

Petr Mladá Boleslav
host
Petr Mladá Boleslav
Celkové hodnocení: 10%
nedoporučuje hotel
KORALI SUTOMORE

Celkové shrnutí je velké zklamání. Hotel je v žalostném stavu a personál se staví ke své práci velmi laxně. Úklid na pokoji probíhá formou vynesení koše a jednou za 3 dny výměny ručníků. Ani jednou nevytřeno, prostěradla jedny na týden. Pokoje jsou ve stylu postkomunistické éry kdy se čas zastavil v roce 1980 a od té doby se na nic nešáhlo. Personál obsluhy při obědě mě napomenul, že nesmím ročnímu synovi načepovat jujce do jeho lahvičky že mám použít skleničku. Když jsem mu oponoval že ze skleničky neumí pít, dovolil si mě urazit, že tohle dělají jen Češi. Složení a pestrost kuchyňského umu spočívá v tom že jeden den navaří a další dny co se nesní se zpracovává dál ale v jiné formě. Na konci týdně jíte miš maš. Pláže nepatří hotelu a tak se nestarají v jakém bordelu se nacházejí, 2lehátka se slunečníkem stojí 7e ale chodíte ve vajglech a odpadcích. Sprchy na pláži jsou, ale funguje jedna a blbě. Co se týče vyžití pro děti, dovolte abych se zasmál, tragédie stejně jako venkovní bar kde se k teplé rakiji podávají slané tyčinky z mísy, kde si každý dle libosti hrábne bez okolků zda byl zrovna na záchodě a utrpěl fó-pá a neumyl si ruce. Tím končím popis naší krásné dovolené.

Termín dovolené s dětmi: srpen 2014
Hodnocení:
Poměr spokojenost / cena:
60%
Pokoj (vybavení, velikost, umístění):
10%
Úklid (pokoje, prostory hotelu):
10%
Služby hotelu (komunikace, řešení stížností...):
10%
Jídlo a stravování:
10%
Lokalita (umístění hotelu, okolí):
90%
Vybavení hotelu (posilovna, SPA atd.):
10%
Vhodný pro:
  • seniory
Užitečná recenze? ano (4x) / ne (0x)
Jan R.
host
Jan R.
Celkové hodnocení: 10%
nedoporučuje hotel
Hotel Korali

Rádi s manželkou poznáváme nová místa a po loňské dovolené v Albánii jsme si mysleli, že nás už nic nepřekvapí. Pokud bude cestovní kancelář tyto destinace takto prezentovat, tak se každý musí připravit na nepříjemná překvapení. Strava - takto prezentovat v dnešní době stravování OI v této podobě je výsměch(jednotvárnost, ze zbytků stravy se vyrábějí přílohy na druhý den, vařená vejce zchlazená několik dní mladá, prostě hnus. Hotel - špička v ubytování, možná v 70. letech, přímo proti recepci nešli na dámský záchodech zavírat dveře, nikdo se nevzrušuje, v pokoji dveře na balkon vržou tak, jako když vstupujete do chýše baby jagy, po nahlášení na recepci to stejně nikoho nezajímá, protože i známá veš je pracovitější, po usednutí na WC vás jeho kryt mlátí do zad, zřejmě proto, aby člověk neusnul atd. Pláž - o pozvolné vstupu do moře bych klidně polemizoval, protože i ve svých mladých 53 letech jsem měl problém i při menších vlnách z moře vylézt, při vstupu do moře po prsa stoupáte na poměrně velké kluzké kameny, moře čisté a teplé. Hotelový bar OI - kapitola sama pro sebe, studené alespoň pivo, pánbůh zaplať, ten to ale neplatil. Posezení před barem - takové dnes nenajdete, ani v zapadlé vesnické hospodě, při usednutí na lavici u stolu padáte na záda, stůl je nakloněn, zřejmě proto, aby vám v rámci OI ulitý nápoj rovnou odtekl atd. Jediné pozitivum jsou delegáti, ale ti nemohou tento ubohý stav nijak zlepšit. Vážená cestovní kanceláři, jste skutečně takový borci, že si v dnešní době můžete opakovaně toto ke svým klientům dovolovat?

Termín dovolené s partnerem: červenec 2017
Hodnocení:
Poměr spokojenost / cena:
20%
Pokoj (vybavení, velikost, umístění):
30%
Úklid (pokoje, prostory hotelu):
40%
Služby hotelu (komunikace, řešení stížností...):
20%
Jídlo a stravování:
20%
Lokalita (umístění hotelu, okolí):
50%
Vybavení hotelu (posilovna, SPA atd.):
20%
Užitečná recenze? ano (2x) / ne (0x)

Hodnocení klientů odjinud

Zdroj
Počet recenzí
Nejnovější recenze
Celkové hodnocení
957 recenzí hotelu
 
64%
19 recenzí hotelu
pátek 21.07.2017
60%

Informace o Hotel Korali

Máte rádi krásné přírodní prostředí? V okolí hotelu je mnoho zeleně a stromů. Hotel je ideálním místem, pokud potřebujete výchozí bod na výlety po okolí.

Poloha

Hotel se nachází v krásné přírodní oblasti kousek od centra letoviska. V okolí je mnoho možností, kde si nakoupit, ale také plno barů a restaurací.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici recepce s dlouhou otevírací dobou, směnárna, internetový koutek (za poplatek) i parkoviště. Děti se zabaví na dětském hřišti nebo v miniklubu. Pro všechny, kteří mají rádi pohyb, je zde připraveno multifunkční hřiště na volejbal nebo fotbal. V hotelu se pořádají zábavné programy pro všechny věkové kategorie.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, televizí, rádiem, minibarem, trezorem a rychlovarnou konvicí na přípravu horkých nápojů. Většina pokojů má balkon nebo terasu s venkovním posezením a sušákem na mokré prádlo. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Naleznete tam vanu nebo sprchu, toaletu a fén na vlasy. V nabídce hotelu jsou také pokoje pro handicapované návštěvníky.

Stravování

Hotel nabízí stravování formou all inclusive. Snídaně, obědy, večeře a menší občerstvení mezi jídly je podáváno formou bufetu. V nabídce hotelu jsou i omáčky, guláše, různé druhy masa a velké množství příloh. Ochutnat můžete i skvělé dezerty. Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v rámci all inclusive zdarma.

Pláž a okolí hotelu

Hotel stojí kousek od písčité pláže, která je dostupná přes místní komunikaci. Na pláži naleznete houpačky pro děti, bar a toalety. Vstup do moře je trochu prudší, proto je nutné brát zřetel především na menší děti. Plážový servis zahrnující lehátka a slunečníky je zpoplatněný. V okolí hotelu je promenáda s mnoha obchůdky, bary a restauracemi, kde vaří místní speciality. Jen pár minut chůze se nachází přírodní nudistická pláž.

 

Nejbližší termíny

červen 2019
7. 6. (Pá) - 16. 6. 2019 (Ne)
Invia.cz: Hotel Korali All Inclusive Club - Dotované Pobyty 50+
senior 55+
10
Autobusem
All inclusive
7. 6. (Pá) - 16. 6. 2019 (Ne)
Invia.cz: Hotel Korali ALL INCLUSIVE Club
-21%
výhodné
10
Autobusem
All inclusive
8. 6. (So) - 15. 6. 2019 (So)
Invia.cz: Hotel Korali All Inclusive Club - Dotované Pobyty 50+
-15%
výhodné
senior 55+
8
Letecky
Praha
All inclusive
8. 6. (So) - 15. 6. 2019 (So)
Dovolená.cz: Korali - Dotované pobyty 50+
-15%
výhodné
8
Letecky
Praha
All inclusive

Alternativní hotely

Vila Izvor - Černá Hora, Sutomore,

Vila Izvor

Černá Hora, Sutomore
17 termínů od 4 790 Kč
Hodnocení klienty: 40%

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na:

Recenze na další hotely

Prohlédněte si podobně hodnocené hotely v destinaci Sutomore a okolí.

Další recenze