Detail hotelu Apartmány Kraj

Kapacita - 2-lůžkový apartmán: 3

3-lůžkový apartmán: 2

4-lůžkový apartmán: 4

5-lůžkový apartmán: 2

6-lůžkový apartmán: 4

Celkem osob: 62

Info - check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha - Ostrov Pašman, který má rozlohu 57 km2, se nachází v zadarské ostrovní skupině patřící k Severodalmatským ostrovům. Leží ve vnitřním ostrovním pásu jihovýchodně od ostrova Ugljan, se kterým je spojen novým mostem přes průplav Ždrelac. Od pevniny je oddělen Pašmanským průlivem. Do nedalekého města Biograd na Moru se můžete vypravit trajektem, cesta trvá přibližně 15 minut.

Apartmánové domy ("no name") jsou různě rozmístěny po letovisku Kraj. Městečko se nachází v jihovýchodní části ostrova Pašman, v polovině vzdálenosti mezi obcemi Pašman a Tkon. Letovisko Kraj se rozkládá na dvou krásných písečných plážích, obklopené olivovými háji a vinicemi. Kraj nabízí vynikající možnosti pro klidnou dovolenou.

Vybavení - Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. V blízkosti – restaurace, kavárny, obchod.

Ubytování - Apartmány Kraj nabízí příjemné ubytování apartmánového typu. Jsou zde 2-lůžkové apartmány typu MONO, 3 a 4-lůžkové apartmány typu BILO, 4 až 6-lůžkové apartmány typu TRILO a 6-lůžkové apartmány typu QUADRI. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování - Vlastní. Možnost dokoupení snídaně, oběda, večeře, polopenze nebo plné penze.

Tipy - Národní park Paklenica: centrum tvoří dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: výlet lodí s ochutnávkou místních specialit.

Pláž - Písčitá: asi do 500 metrů od apartmánů. Pozvolný vstup do moře.

Info moře - asi do 500 m od apartmánů.

Moře - asi 500

Centrum - 100-700

Další - Možný pobyt s domácím mazlíčkem.

Speciální - 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018

Vlastní - Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění

Autobus - Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, autobusová doprava tam i zpět, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění

Info jednotka 1 - MONO 2

Jednotka 1A - Obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Info jednotka 2 - BILO 3

Jednotka 2A - Obsazenost 3 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Info jednotka 3 - BILO 4

Jednotka 3A - Obsazenost 4 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Info jednotka 4 - TRILO 4

Jednotka 4A - Obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Info jednotka 5 - TRILO 5

Jednotka 5A - Obsazenost 5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Info jednotka 6 - TRILO 6

Jednotka 6A - Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. a 6. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Info jednotka 7 - QUADRI 6

Jednotka 7A - Obsazenost 6 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: