Detail hotelu Hotel Tassoni

Kapacita - 8-lůžkový apartmán: 1

Celkem osob: 8

Info - check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Poloha - Tato pěkná apartmánová rezidence je umístěna v moderní části letoviska Grottammare, 200m od pláže a pěší promenády. Rezidence je vhodným výběrem na letní dovolenou zejména pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné zlatavé písečné pláže s křišťálově čistým mořem Vás lákají k různým sportovním aktivitám. Nádherné jsou odpolední a večerní procházky po promenádě plné oleandrů, palem a borovic. Letovisko je oblíbeným cílem konfortní dovolené mezi turisty z celé Evropy.

Vybavení - myčka na nádobí, pračka, TV, balkon a parkování v ulici.

Ubytování - velmi prostorný apartmán typu quadri s TV, pračkou, myčkou na nádobí, balkon a parkováním v ulici. Bližší popis najdete niže u jednotlivých ubytovacích jednotek.

Stravování - Vlastní. Doporučujeme Vám návštěvu místních malebných restaurací a kaváren.

Tipy - Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží, programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).

Pláž - Písečná: asi 200 m od apartmánu, s pozvolným přístupem do moře. Grottammare nabízí soukromé i volně přístupné pláže.

Info moře - asi 200 m od ubytování

Moře - asi 200

Centrum - asi 200

Další - Apartmány nejsou vybaveny ložním prádlem ani ručníky, klient si je musí přivézt sám. Ložní prádlo a ručníky nejsou k dispozici na pronájem.

Speciální - 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018

Icko - Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či kolečkových bruslích. Pobřeží poskytuje dobré podmínky pro beach volejbal nebo windsurfing, půjčit si můžete šlapadlo nebo vodní skútr. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení. Vlastní. Doporučujeme Vám návštěvu místních malebných restaurací a kaváren. Tato pěkná apartmánová rezidence je umístěna v moderní části letoviska Grottammare, 200m od pláže a pěší promenády. Rezidence je vhodným výběrem na letní dovolenou zejména pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné zlatavé písečné pláže s křišťálově čistým mořem Vás lákají k různým sportovním aktivitám. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po promenádě plné oleandrů, palem a borovic. Letovisko je oblíbeným cílem komfortní dovolené mezi turisty z celé Evropy.

Vlastní - Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění.

Poznámka: závěrečný úklid se hradí v případě předání neuklizeného apartmánu.

Autobus - Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, doprava autobusem tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění.

Poznámka: závěrečný úklid se hradí v případě předání neuklizeného apartmánu.

Info jednotka 1 - QUADRI 8+1

Jednotka 1A - 2x Ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím 2lůžkem, koupelnou s WC a balkon. TV, pračka a myčka na nádobí.

Popis:

Dovolená u moře v apartmánu cca 400 m od písečné pláže!

7 nocí v letovisku Grottammare

Apartmány pro 6 – 8 osob

Mnoho sportovního vyžitíApartmán je vybaven myčkou, pračkou a terasouVlastní doprava

Známé letní letovisko Grottammare

Grottammare se nachází ve středo-italském regionu Marche na pobřeží Jadranského moře. Díky svému umístění a obklopení vegetací je zde po celý rok velmi příjemné podnebí, které láka mnoho turistů z celé Evropy. Grottammare je město, kde najdete vše potřebné pro Vaši dovolenou. Podél pobřeží jsou vysázené palmy a oleandry, kde se můžete v horkých dnech schovat v jejich stínu. Přímo u moře jsou tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a další možnosti pro sport a zábavu. Večer se můžete zajít pobavit do nejznámějšího klubu Kursal, kde se pořádají nejrůznější kulturní akce. V Grottammare se můžete vydat i za historickými památkami a navštívit třeba středověkou pevnost nebo kostel sv. Martina v románsko-gotickém slohu s freskami ze 12. století a další zajímavosti.

Ubytování apartmánu Tassoni

Apartmán se nachází cca 400 m od písečné pláže a pěší a cyklistické promenády letoviska Grottammare. V blízkosti najdete obchodní centra, pizzerii, bary a zmrzlinárny. Apartmán typu Quadri se nachází ve 2. patře má dvě ložnice s manželským lůžkem, jednu ložnici se dvěma lůžky, obývací místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkem, vlastní sociální zařízení, televizi, myčku na nádobí, pračku a terasu. Parkování je volné na ulici u domu.

Bez stravování

Součástí apartmánu je kuchyňka vybavená k vaření.

Písečná pláž

Pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 400 m od apartmánu.

Sport a zábava

Plážový volejbal

Tenisové kurty

Jízda na kolečkových bruslích podél pobřeží

Tipy na výlety

Celodenní výlet do hlavního města Říma

Celodenní výlet do aquaparku Onda Blu – otevřen pouze v hlavní sezóně

Národní park Grand Sasso

Důležité informace

Klienti platí povinnou kauci 100 €/apartmán, která je vratná na konci pobytu v případě, že je apartmán vrácen v nepoškozeném stavu

Apartmán uklízí klient sám, v opačném případě bude účtován poplatek 50 €

Ložní povlečení a ručníky si klient musí přivézt sám (v agentuře není pronájem k dispozici)

Dětská postýlka za příplatek 20 €/týden

Přistýlka za poplatek 30 €/týden

Domácí mazlíčci nejsou povoleniCheck-in 14-18 hod., check-out 8-10 hod.Chcek-in a check-out je v agentuře, která je od apartmánu Tassoni vzdálena cca 6 km

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Tassoni nabízí

Apartmán Tassoni
od 964 Kč
Apartmán Tassoni
od 929 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: