Detail hotelu Hotel Lady B

Poloha:

třípatrový hotel Lady B leží jen 10 m od pláže a je velice blízko pěší zóny střediska Bellaria-Igea Marina, cca 500 m od centra, obchody jsou ve vzdálenosti 200 m, nejbližší restaurace a bary jen cca 50 m.

Vybavení:

recepce 7:00-24:00, výtah, restaurace, bar, klimatizace, wi-fi zdarma, dětská postýlka, parkoviště (v ceně, omezená dostupnost).

Ubytování:

2-lůžkový pokoj s 1-2 přistýlkami a vlastním soc. zařízením, fénem, SAT/TV-LCD, telefonem, klimatizací, trezorem. Některé pokoje mají balkon s výhledem na moře (omezená kapacita, nelze garantovat).

Stravování:

plná penze - snídaně formou bufetu, oběd - výběr z menu o 3 chodech, večeře - výběr z menu o 3 chodech, zeleninový bufet. V ceně zahrnuto 1/4 l vína nebo 1 pivo, 1/2 l vody nebo 1 nealkoholický nápoj obědu a večeři.

Pláž:

písečná pláž jen cca 10 m od hotelu. Plážový servis v ceně (1 slunečník, 2 křesla na pokoj v 3. nebo další řadě).

Sport a zábava:

vodní sporty, plážový volejbal. Individuálně výlety do okolí – Ravenna, Mirabilandia (největší zábavní park v Itálii), San Marino, Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium, Fiabilandia, lodní výlety, historické centrum Rimini, místní trhy.

Poznámka:

check in od 12:00, check out do 10:00. Malá domácí zvířata povolena za poplatek (20 €/pobyt - platba na místě).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: