Detail hotelu Residence Linz

Popis letoviska - Bibione Spiaggia je centrální částí letoviska s typickým ruchem prázdninového městečka, protkaného několika obchodními třídami s restauracemi, pizzeriemi, kavárnami, bary a obchůdky. Nachází se zde jak lukrativní hotely a apartmánové residence situované přímo u pláže, tak dále od pláže i klidnější villaggia s bazény vhodné pro rodiny s dětmi. Od vzdálenějších komplexů jezdí k pláži zdarma minibus. V centrální části se nachází také vyhledávaný lunapark s mnoha atrakcemi.

Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Víte, že v červenci a v srpnu jsou na pláži přítomni pediatr a dermatolog, připraveni pomoci vám i vašim dětem? Více se dočtete zde.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:

Neodkládejte výběr dovolené v Bibione

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Bibione.

Popis objektu - Residence LINZ (Via Perseo) se nachází na jedné z tříd směřujících na známé náměstí Piazzale Zenith. Klientům je k dispozici výtah a parkovací místo ke každému apartmánu. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV a balkon, zrenovovaný typ B1 navíc klimatizaci a mikrovlnnou troubu.

Vzdálenost od - pláže 350 m

Pozice objektu v letovisku - rušné místo

Vybavení objektu - výtah

Minimální počet nocí - standardně 7

Ubytování - apartmán, B bilo 4 - ložnice s manželskou postelí a případně patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (max. 4 osoby, počet ložnic 1)

patro, balkon, TV, lednice, sprcha, parkovací místo, číslované, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:30

apartmán, B1 bilo 5 - ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (max. 5 osob, počet ložnic 1)

patro, balkon, klimatizace, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, bezpečnostní dveře, lednice, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), parkovací místo, číslované, kryté, 2. parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:30

apartmán, A trilo 6 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (max. 6 osob, počet ložnic 2)

patro, balkon, bez patrových postelí, TV, bezpečnostní dveře, lednice, sprcha, parkovací místo, číslované, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:30

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: