Detail hotelu Residence Esperia

Popis letoviska - Bibione Lido dei Pini je východní částí známého letoviska Bibione. Nedaleko, poblíž ústí řeky Tagliamento, se nachází starý maják, který je oblíbeným cílem procházek turistů, stejně jako nedotčená příroda v okolí. Na okraji letoviska se nachází vyhledávaná psí pláž Spiaggia di Pluto.

Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Víte, že v červenci a v srpnu jsou na pláži přítomni pediatr a dermatolog, připraveni pomoci vám i vašim dětem? Více se dočtete zde.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:

Neodkládejte výběr dovolené v Bibione

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Bibione.

Popis objektu - Menší residence ESPERIA (Via Delfino) se nachází na rozhraní Bibione Spiaggia a Bibione Lido dei Pini, její apartmány mají vlastní sociální zařízení a TV. Typ mono je ve 4. patře (bez výtahu), má navíc klimatizaci, nemá balkon a nedisponuje vyhrazeným parkovacím místem. Prostorné apartmány typu trilo mají balkon, starší, ale účelné vybavení bez klimatizace a disponují vyhrazeným parkovacím místem.

Vzdálenost od - pláže 200 m

Minimální počet nocí - standardně 7

Ubytování - apartmán, C trilo 6/7 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí nebo manželskou postelí a případně dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

(max. 7 osob, počet ložnic 2)

patro, balkon, TV, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: