Detail hotelu Residence Zenith

Popis letoviska - Bibione Spiaggia je centrální částí letoviska s typickým ruchem prázdninového městečka, protkaného několika obchodními třídami s restauracemi, pizzeriemi, kavárnami, bary a obchůdky. Nachází se zde jak lukrativní hotely a apartmánové residence situované přímo u pláže, tak dále od pláže i klidnější villaggia s bazény vhodné pro rodiny s dětmi. Od vzdálenějších komplexů jezdí k pláži zdarma minibus. V centrální části se nachází také vyhledávaný lunapark s mnoha atrakcemi.

Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Víte, že v červenci a v srpnu jsou na pláži přítomni pediatr a dermatolog, připraveni pomoci vám i vašim dětem? Více se dočtete zde.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:

Neodkládejte výběr dovolené v Bibione

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Bibione.

Popis objektu - Na náměstí u pláže je situována zrenovovaná residence ZENITH (Piazzale Zenith), která má výtah a parkovací místo pro každý apartmán. Apartmány disponují vlastním sociálním zařízením, TV, klimatizací (za poplatek) a balkonem a mají buď boční nebo přímý výhled na moře.

, Slevy a zvláštní nabídky

zdarma plážový servis v období 12.05. - 22.06. a 08.09. - 23.09. při pobytu min. 7 nocí

Vzdálenost od - pláže 20 m

Pozice objektu v letovisku - rušné místo, v první řadě budov u pláže, přímo na pláži bez přecházení silnice, v centru

Vybavení objektu - výtah

Minimální počet nocí - v období do 16.06. a od 15.09. na vyžádání i kratší pobyt, standardně 7

Ubytování - apartmán, A trilo 5 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem (max. 5 osob, počet ložnic 2)

patro, balkon, výhled na moře, na vyžádání, klimatizace, na vyžádání, 35 €/týden, bez patrových postelí, TV, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny v období do 16.06. a od 15.09. na vyžádání kdykoli, standardně sobota, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Residence Zenith nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: