Detail hotelu Apartmány Eurochalet

Vybavení

parkovací místo, TV, topení, lyžárna, pobyt se psy zakázan,

Poloha:

Zimní dovolená v italských Alpách

Ubytování v městečku Camitello di Fassa

Vlastní stravování

Apartmány pro 2 – 8 osob

110 skvěle upravovaných sjezdových tratí

70 km běžeckých tratí

Val di Fassa – vstupní brána do okruhu Sella Ronda

Středisko Val di Fassa e Carezza je rozděleno na několik menších částí okolo horských vesnic a umožňuje tak lyžovat každý den jinde. Čeká tu na Vás 110 km skvěle upravených sjezdových tratí, systém 52 moderních a rychlých lanovek, 70 km běžeckých tratí a 3 snowparky. Lehké a středně těžké sjezdovky naleznete v Ciampedie a v průsmyku Carezza. Nejlákavější jsou široké červené sjezdovky v rušném areálu Belvedere–Col Rodella. Středisko Val di Fassa můžete využít i jako vstupní bránu k safari Sella Ronda (se skipasem Dolomiti Superski).

Ubytování v apartmánech Eurochalet s vlastním stravováním

Eurochalet je skupina různě umístěných apartmánů v malém městečku Campitello di Fassa, které jsou od sebe vzdáleny přibližně 300 m. Některé apartmány jsou vzdáleny od zasávky skibusu přibližně 200 m, další jsou vzdáleny 400 m od sjezdovky. Recepce se nachází na adrese Strada Salin, 16, Campitello di Fassa 38031. Apartmány mají WiFi (dle dostupnosti), parkoviště (omezená kapacita), úschovnu lyží, SAT/TV. Některé apartmány mohou mít vlastní balkon. Pro malé děti si můžete vyžádat dětskou postýlku.

Apartmán typu Bilo – 2 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, vlastní sociální zařízení, lednice.

Apartmán typu Trilo – 2 až 4 osoby, 2 ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, lednice.

Apartmán typu Trilo – 4 až 6 osob, 2 ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, vlastní sociální zařízení, lednice.

Apartmán typu Quadrilo – 5 až 8 osob, 3 ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, vlastní sociální zařízení, lednice.

Check in je možný od 14.00 do 18.00, check out se musí provést do 10.00. Check in i check out se provádí na recepci, kterou naleznete na adrese Strada Salin, 16, Campitello di Fassa 38031. Domácí zvířata nejsou povolena.

Stravování probíhá ve vlastní režii.

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Informativně se můžete podívat na oficiální ceník. (Zdroj: http://www.dolomitisuperski.com).

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Apartmány Eurochalet nabízí

Rezidence EUROCHALET
od 4 500 Kč
Eurochalet in Campitello
od 5 400 Kč
Rezidence Eurochalet
od 9 290 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: