Hotel Blue & Silvie Rose - Cesenatico, Itálie
Hotel Blue & Silvie Rose
Itálie | Cesenatico
Průměrné hodnocení hotelu:
79%
1 zájezd od 5 950 Kč do 5 950 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Hotel Blue & Silvie Rose

Popis:

Báječná letní rodinná dovolená v Hotelu Blue*** nebo Silvie Rose*** s plážovým servisem a open barem v ceně! Dítě do 11,99 let zdarma!

Pobyt v hotelu*** s polopenzí, open barem (16 - 19.30 hod.) a plážovým servisem (1 slunečník a 2 křesílka) v ceněV ceně pobytu je také vstup do vodního parku "I DIAMANTI" a dva vstupy na pokoj/den do bazénu na pláži

K večeři je zdarma podáváno 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena jen 150 m od hotelu

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, WiFi a některé také balkonem

Pobyt pro dítě na 1. přistýlce do 11,99 let zdarma

Cesenatico - skvělé místo pro Vaši dovolenou

Cesenatico je přístavní město v Itálii u Jaderského moře. Jedná se o klidnější letovisko než Rimini, ale zároveň je toto město velmi živé a nabízí spoustu možností zábavy a odpočinkových aktivit. Nachází se zde velmi zajímavé muzeum (Museo della Marineria), kde si můžete prohlédnout historické rybářské lodě. Dominantou města je 118 metrů vysoký mrakodrap (Grattacielo Di Cesenatico) postavený v roce 1958. Milovníci přírody jistě ocení městský park (Parco di Levante) vhodný k procházkám a relaxaci. Ve městě je také široká nabídka restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. 

Ubytování v Hotelu Blue*** nebo Silvie Rose***

Hotel Blue*** se nachází hned naproti Hotelu Silvie Rose*** a ubytování budete v jednom z těchto dvou hotelů (záleží na aktuální dostupnosti). Oba hotely jsou zcela srovnatelné co se týče vybavení, polohy a vzhledu pokojů. Snídaně jsou podávány v Hotelu Silvie Rose. Večeře jsou formou bufetu s 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu. Každý den v čase 16.00 - 19.30 je v hotelu otevřený bar, kde si můžete dát zdarma vodu, džus, kávu, cappuccino a jeden alkoholický nápoj. Každý pokoj má vlastní soc. zařízení, fén, SAT/TV, klimatizaci, WiFi a některé pokoje mají také balkon. Pokud cestujete s dětmi, tak Vás určitě potěší, že pobyt pro dítě do 11,99 let na 1. přistýlce je zdarma. Děti ve věku 0-2,99 let spí s rodiči na lůžku, tzn. nemají vlastní postel.

Písečná pláž jen 150 m od hotelu a vstup do vodního parku zdarma

Pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena jen 150 metrů a plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka) je již v ceně zájezdu. Hlavní část moře určená ke koupání je chráněna před silným příbojem kamennými vlnolamy. Jako speciální bonus k tomuto zájezdu obdržíte jednorázový vstup do vodního parku "I DIAMANTI" a také dva vstupy na pokoj/den do bazénu na pláži. V místě se dají také objednat individuální výlety na plachetnici, půjčit si šlapadla anebo jízdní kola a podniknout cyklo výlety do okolí.

Důležité informace

Check-in cca od 14.00 hod., check-out do 10.00 hod.Doprava vlastní nebo autobusem (při autobusové dopravě je časný ranní příjezd do destinace a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních/večerních hodinách)Nástupní místa po celé ČROdjezd z ČR v odpoledních hodináchOdjezd z destinace v odpoledních/večerních hodinách, návrat do ČR v dopoledních hodináchCestovat můžete s platným OPDěti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Blue & Silvie Rose nabízí

Hotel Blue + Silvie Rose Tbo- Cesenatico
od 5 950 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: