Detail hotelu Hotel Vittoria

Vybavení

vířivka, parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes povolen, fitness, sauna, wellness, TV, lyžárna, polopenze,

Popis:

Zimní dovolená v oblíbeném městečku Dimaro! V ceně máte 6 denní skipas a ubytování v hotelu*** s polopenzí

Týdenní lyžařský zájezd na vlastní dopravu

6denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida v ceně

WiFi a parkování zdarma 

Wellness centrum 

Špičkový snowpark na Malga Panciana

Family park pro děti

Parádní lyžování v oblasti Marilleva/Folgarida

Lyžování v oblasti Marilleva/Folgarida nabízí sjezdovky všech typů obtížnosti. Převažují zde červené sjezdovky, ale nebudou se tu nudit ani děti, ani začátečníci. Rodiče mohou pro své děti využít lyžařských školiček, kde se pod dohledem zkušených instruktorů naučí lyžovat. V oblasti Marilleva naleznete převážně lehké tratě až na pár vyjímek. V oblasti Folgarida naleznete naopak i složitější sjezdovky jako je Nera Folgarida. Snowboardisty zcela jistě potěší špičkový snowpark, který se nachází v Marillevě na Malga Panciana. Ve Folgaridě je naopak Family park zaměřený na děti.

Ubytování v hotelu*** 

Hotel Vittoria nabízí krásný výhled na pohoří Brenta Dolomiti, dále hotel nabízí bezplatné WiFi připojení, lyžárnu se sušákem na boty. Hotel Vittoria zajišťuje klientům bezplatnou kyvadlovou dopravu na sjezdovky Daolasa, které se nachází cca 3 km od hotelu. V hotelu jsou 2 typy pokojů. Pokoje Standard - tyto pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, rádiem, trezorem, SAT/TV, WiFi. Část pokojů nabízí krásný výhled na Dolomiti di Brenta a část má výhled do přírody. Pokoje typu Vintage jsou pouze dvoulůžkové a jsou stejně vybavené jako pokoje Standard. Pro kvalitní odpočinek po lyžování můžete využít hotelové wellness centrum. Zdarma je možné využít saunu, turecké lázně a fitness centrum. Za poplatek je potom vířivka pro 2 osoby. Postýlka pro děti do 2 let je možná za poplatek na vyžádání, případně dítě může spát na lůžku s rodiči (zdarma).

Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bufetu. Ochutnat můžete sladké i slané pokrmy

Večeře - v místní restauraci připravují typické tyrolské pokrmy, k večeři se podává 1/4 l vína a voda

Na vyžádání jsou možné produkty bez lepku

Informace o skipasech

V ceně ubytování je skipas na 6 dní pro oblast Marilleva/Folgarida.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela 

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Vittoria nabízí

Vittoria
od 12 691 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: