Detail hotelu La Rosa Parco Residence

Popis - Apartmánová a hotelová residence ležící na vrcholu kopce, obklopená vinicemi a s překrásným výhledem na město Forio. V hotelu i residenci jsou kompletně nové dvoulůžkové pokoje se stravováním.

Služby : 3 termální bazény (některé s hydromasáží) o teplotách 30 - 35 °C, snack bar u bazénu, masáže, sauna, TV místnost, recepce, parkoviště, v hale a baru zdarma Wi-Fi připojení k internetu, odvoz do centra a na pláž zdarma v určených hodinách.

Vzdálenost : od moře: 1,2 km(odvoz na pláž zdarma)

od centra: 800 m

Strava - Vlastní, možnost přikoupení polopenze.

Zájezd zahrnuje - Cena je za osobu v apartmánu a 7 nocí bez stravy při plném obsazení apartmánu a dále zahrnuje služby delegáta a asistenci CK (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK)., Zahrnuje spotřebu vody, plynu, elektřiny, povlečení a využívání bazénu.

Zájezd nezahrnuje - postýlka: 40€/týden, polopenze: 110€/osoba/týden, klimatizace MONO 40€/týden, klimatizace BILO 50€/týden, závěrečný úklid MONO 30€/týden, závěrečný úklid BILO 35€/týden, Příplatky se platí na místě!

Slevy - VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do La Rosa Parco Residence nabízí

La Rosa
od 7 190 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: