Apartmány Casa Rosa - Livigno, Itálie
Apartmány Casa Rosa
Itálie | Livigno
2 zájezdy od 6 100 Kč do 9 700 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Apartmány Casa Rosa

Bilo 3vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, kuchyňka, TV se satelitním příjmem

Popis:

Zimní dovolená v Livignu! Ubytování v apartmánech až pro 4 osoby

Ubytování v apartmánech typu Bilo až pro 4 osoby

Výborné místo pro nákupy

Sjezdovky všech obtížností

Až 30 km běžkařských tratí

Bohaté vyžití po lyžování

Lyžování v jednom z nejoblíbenějších lyžařských středisek v Evropě

Livigno je jedním z nejlépe vybavených lyžařských středisek v Alpách. Toto středisko je často nazýváno jako malý Tibet. Velmi výhodná poloha údolí Vám zajistí slunečné počasí po celý den a výbornou lyžovačku na Mottolino i na Carosello 3000. Tyto dvě části nejsou propojeny a tudíž je není možné projet na lyžích. K projetí můžete využít skibus. Kvalita sjezdovek je zde opravdu vysoká a zcela jistě tento nedostatek kompenzuje. Livigno nabízí celkem 115 km sjezdovek. Z toho je 19 km černých, 29 km modrých a nejpočetněji jsou zastoupeny červené sjezdovky, kterých je tu 67 km. Vyznavači snowboardingu a freestylu mohou vyzkoušet hned 3 snowparky, a to Mottolino, Livigno Park Carosello 3000 a nejmenší z nich je Amerikan. Milovníci bílých stop ocení 30 km upravených lyžařských tratí. Vyžití zde najdou i úplní začátečníci, pro které jsou připraveny cvičné svahy. Cvičné terény jsou připraveny zejména nedaleko pěší zóny. Po lyžování si můžete zajít do centra, kde je spousta obchůdků tzv. duty free. V centru najdete také různé restaurace, bary, diskotéky.

Ubytování v aparmánech pro 2 až 4 osoby

Apartmány Casa Rosa jsou umístěny v Livignu, poblíž Residence Nevegall. Apartmány se nachází jen pár kroků od centra a od sjezdovky. Pro milovníky sportovní dovolené je Casa Rosa ideální místo. Pro hosty je k dispozici parkoviště a garáž (omezená kapacita).

Apartmán typu Bilo 2/3 - 2 až 3 osoby, vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, kuchyňkou, topením a SAT/TV.

Apartmány typu Bilo 2/4 – 2 až 4 osoby, vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, kuchyňkou, topením a SAT/TV.

Check in je možný od 16.00 do 20.00, check out se musí provést od 7.00 do 9.00. Domácí zvířata jsou povolena za poplatek. Stravování je vlastní.

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Apartmány Casa Rosa nabízí

Casa Rosa
od 6 100 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: