Detail hotelu Apartmány Oriental

Poloha

Campodolcino - lokalita Prestone, centrum Campodolcina - 2,2 km, skiareál Madesimo / Valchiavenna - 2,8 km, Hotel Oriental - 10 m

Vybavení hotelu

recepce, malá lobby, bar, společenská místnost s pecí a TV, restaurace, piizzerie, sluneční terasa s lehátky, wi-fi, trezor, lyžárna, parkoviště, garážová stání za popl, hotelový miniskibus (od neděle do pátku v čase 9.00 - 10.00 a 16.00 - 17.00 hod.)

Pokoje

mono 4 - 31 m² - obývací pokoj s kuch.koutem, manž.postelí a manž.postelí typu "šuplík", soc.zař., TV sat., myčka nádobí, wi-fi, terasabilo 4/5 - 38 m² - 1 ložnice s manž.postelí a případně 1 sam.lůžkem, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 či rozkl.křeslem na lůžko pro 1 osobu, 2x soc.zař.,TV sat., myčka nádobí, wi-fi

Tipy pro správnou volbu

zrekonstruované apartmány s možností využití hotelových služeb, snídaně či polopenze za výhodnou cenu po celou sezónuprostorné, prakticky zařízené a po všech směrech velmi kvalitní apartmány

Popis destinace

Oblast Madesima se nachází v hraniční oblasti Itálie a Švýcarska. Pro Českou republiku téměř neznámé místo je vzdáleno vzdušnou čarou 40 km od jezera Lago di Como. Dominantou celé oblasti je troj vrchol Emet, Guglie d’Altare a La Palu, z nichž každý přesahuje hranici 3 000 m n. m.

Terény: Celá oblast Madesima/Valchiavenny nabídne celkový počet 30 sjezdových tratí o celkové délce 50 km. Nespornou výhodou zdejší oblasti je absence jakékoliv pomy. Nejvyšší bod oblasti Pizzo Groppera o výšce 2 948 m n. m. nabídne 2 varianty sjezdu. Tou první je více než 2 km sjezd do oblas ti Val di Lei a tou druhou, zajímavější především pro milovníky neznačených tratí, je téměř 3 km sjezd do oblasti Alpe Groppera. Pro začátečníky zůstávají rezervované příjemné modré sjezdovky v nižších částech střediska.

Après ski: Restaurace, bary, diskotéka, bruslařský stadion a obchody. Sněžné skútry, snowtubing.

Typy skipasů:

Madesimo/Valchiavenna: platí pro ski areál Madesimo-Campodolcino.

Výhody: Vyhlášené italské top lyžařské středisko, fantastické terény, lyžování ve výšce až 2 900 m n. m., denně upravené sjezdovky.

Nevýhody: Průměrná úhrnná délka sjezdových tratí, horší dopravní dostupnost (cca 180 km mimo dálnici).

SNOWBOARD EXTRA:

Snowpark: Halfpipe.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Apartmány Oriental nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: