Detail hotelu Biohotel Hermitage

Popis:

4-8denní zimní dovolená v oblíbeném středisku Madonna di Campiglio! Ubytování v biohotelu****+ s polopenzí

Ubytování v moderním biohotelu v srdci italských Alp

WiFi v celém hotelu zdarma

Možnost bezlepkové i vegetariánské stravy

Hotelová restaurace byla oceněna Michelinskou hvězdou

Panoramatický výhled na Dolomiti di Brenta

Kyvadlová doprava na sjezdovky zdarma

Skvělé lyžování v rodinném středisku v srdci italských Alp

Madonna di Campiglio je jedno z nejstarších středisek v Itálii. Nabízí vyžití jak pro lyžaře, tak i pro snowboardisty. Areál Madonny nabízí celkem 60 km sjezdovek. Pro milovníky sjezdového lyžování jsou zde svahy všech obtížností, avšak nejvíce jsou zde zastoupeny modré sjezdovky. Pro všechny nadšence běžeckého lyžování je v okolí připraveno 30 km tratí. Snowboardisty zcela jistě ohromí jeden z 5 nejlepších snowparků v Alpách. 

Ubytování v luxusním biohotelu Hermitage****S 

Nádherné ubytování v moderním biohotelu Hermitage (kategorizace čtyřy hvězdy Superior) s panoramatickým výhledem na Dolomiti di Brenta. Hotel nabízí pro klienty WiFi zdarma, soukromé parkoviště, recepci 24 hodin, výtah. Hotel disponuje vlastním minibusem, který Vás odveze na svah vždy od 8 hodin do 20 hodin. Centrum je od hotelu vzdáleno přibližně 1,5 km. K dispozici Vám je také bazén s vířivkou, sauna, masáže nebo i turecké lázně. Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV. Některé pokoje mají balkon. Pokoj s balkonem není možné předem rezervovat.

Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bufetu

Večeře je možné si vybrat z jídelního lístku

Možnost bezlepkové i vegetariaánské stravyMůžete vyzkoušet i některou ze specialit hotelové restaurace, která byla oceněna Michelinskou hvězdou

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas. V CK se dá na vyžádání dokoupit skipas na 3 nebo 4 dny.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

 

 

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: