Hotel Fontanella - Molveno, Itálie
Hotel Fontanella
Itálie | Molveno
14 zájezdů od 3 448 Kč do 9 390 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Hotel Fontanella

Vybavení

parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, lyžárna, topení, terasa / balkón, polopenze,

Popis:

Užijte si skvělou lyžovačku v moderním středisku Paganella! V ceně máte 6 denní skipas a ubytování v hotelu*** s polopenzí

Týdenní lyžařský zájezd na vlastní dopravu

6denní skipas pro oblast Paganella v ceně

Pokoje s výhledem do přírody a na Dolomiti

V areálu se nachází 4 zábavní parky na sněhu 

35 km sjezdovek, snowpark Dosson

Krásný výhled na jezero Molveno

Lyžování v Paganelle

Paganella ski je nejmodernější a nejrychleji se rozvíjející lyžařské středisko v Itálii. Naleznete jej v samém srdci Brentských Dolomit v blízkosti Trenta. Návštěvníci Paganelly vždy nadšeně vyprávějí o nezapomenutelných výhledech na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone. Celkem zde naleznete 35 km perfektně upravovaných sjezdových tratí, 6,2 km běžeckých tras, 2 kabinové a 12 sedačkových lanovek a snowpark Dosson.

Není náhoda, že si Paganellu vybrala norská reprezentace v alpském lyžování jako svoje tréninkové centrum. Z vrcholu hory Paganella ve výšce 2 125 m n. m. vede hned několik parádních červených tratí. Zkušení lyžaři by jistě neměli vynechat 5 km dlouhou sjezdovku Olimpionica, doporučujeme také novou červenou sjezdovku Lupetto o délce 1 400 m. Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu se nachází 4 zábavní parky na sněhu a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN.

Ubytování v hotelu*** 

Hotel Fontanella v oblasti Paganella je moderní rodinný hotel, s velkým a nádherným výhledem na jezero Molveno a na Dolomiti di Brenta. Nachází se v klidném prostřed. Hotel Fontanella je kompletně renovovaný v roce 2016 a nabízí svým hostům moderní a elegantní vybavení. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s výhledem do přírody. Tyto pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, trezorem, SAT/TV, fénem a WiFi. Všechny pokoje mají balkon. Třílůžkové pokoje jsou s výhledem na Dolomiti a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, trezorem, SAT/TV, fénem a WiFi. Postýlka pro děti do 2 let je možná za poplatek na vyžádání, případně dítě může spát na lůžku s rodiči (zdarma).

Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bufetu. Ochutnat můžete domácí pečivo, čerstvé ovoce a pravou italskou kávu

Večeře - výběr ze tří chodů, bohatý bufet předkrmů a dezertů, k večeři se podává 1/4 l vína a voda

Informace o skipasech

V ceně ubytování je skipas na 6 dní pro oblast Paganella.

Nadpis

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela 

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Fontanella nabízí

Fontanella
od 8 162 Kč
Hotel Fontanella
od 3 448 Kč
Hotel Fontanella
od 9 390 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: