Detail hotelu Hotel Montana

vlastní sociální zařízení, telefon, TV, trezor, balkon, Superior (rodinný) – stejné vybavení, pouze rozměrově větší s možností umístit přistýlky

Popis:

Zimní dovolená v italských Alpách! Ubytování v hotelu*** s polopenzí, dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma

Ubytování v htelu*** s polopenzí

Dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma

Jen 200 m od centra města

35 km perfektně upravených sjezdovek

5 km dlouhá sjezdovka Olimpionica

Bohaté vyžití po lyžování

Lyžování v srdci Brenských Dolomit

Paganella ski je nejmodernější a nejrychleji se rozvíjející lyžařské středisko v Itálii. Naleznete jej v samém srdci Brentských Dolomit v blízkosti Trenta. Návštěvníci Paganelly vždy nadšeně vyprávějí o nezapomenutelných výhledech na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone. Celkem zde naleznete 35 km perfektně upravovaných sjezdových tratí, 6,2 km běžeckých tras, 2 kabinové a 12 sedačkových lanovek a snowpark Dosson. Není náhoda, že si Paganellu vybrala norská reprezentace v alpském lyžování jako svoje tréninkové centrum. Z vrcholu hory Paganella ve výšce 2 125 m n. m. vede hned několik parádních červených tratí. Zkušení lyžaři by jistě neměli vynechat 5 km dlouhou sjezdovku Olimpionica, doporučujeme také novou červenou sjezdovku Lupetto o délce 1 400 m. Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu se nachází 4 zábavné parky na sněhu a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN.

Ubytování nedaleko lyžařského střediska

Hotel Montanu najdeme na klidném místě ve Fai della Paganella, která se nachází pouhé 2 minuty jízdy autem od lyžařské oblasti Paganella a 12 km od jezera Molveno. K hotelovému vybavení patří recepce fungující 24 hod, výtah, restaurace, bar, úschovna lyží, společenská místnost se SAT/TV, WiFi, zahrada, terasa, herna a parkoviště (omezená kapacita). K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, SAT/TV, WiFi, trezorem a balkonem (není garantováno). Pro jednotlivce jsou k dispozici jednolůžkové pokoje. Check in je v hotelu možný od 14.00, check out se musí provést do 10.00. Za příplatek je v hotelu možnost pozdějšího check outu (do 14.00). Domácí zvířata jsou povolena na vyžádání za poplatek.

Stravování probíhá formou polopenze,

Snídaně jsou podávány formou bufetu

Večeře je servírována formou výběru z menu o 3 chodech, doplněna salátovým bufetem

Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně zájezdu

Informace o skipasech

V ceně zájezdu máte skipas na 6 dní pro oblast Paganella.

Na termíny méně než 7 nocí skipas v ceně zájezdu není, ale lze jej vyžádat u CK.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Montana nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: