Detail hotelu Hotel Rio

Popis:

Parádní lyžovačka ve Val di Sole!

8denní lyžařský zájezd na vlastní dopravu

3* hotel s polopenzí

Ubytování v klidné části města Caderzone Terme

32 km sjezdových tratí

Lyžování v krásném vysokohorském středisku

Pinzolo je menším střediskem v sousedství slavnější Madonny di Campiglio. V horní části střediska je snowpark. Dále středisko nabízí aktivity a dílny pro děti, lyžařskou školu a půjčovnu lyží. V Pinzolu si můžete užít v slušných 32 km tratí. Středisko je propojeno Marillevou a Folgaridou a Madonnou di Campiglio, což vytváří lyžařský resort s takovým systémem vleků a lanovek, kde je možné si na 1 skipass užít více než 150 km sjezdovek. Největší chloubou areálu je snowpark Ursus pod Passo Grosté. Tento snowpark je jeden z nejlepších v Evropě.

Ubytování v hotelu Rio***

Hotel se nachází v soukromém parku 200 m od centra Caderzone Terme. Ski resort Pinzolo leží cca 10 m autem od ubytování. Hotel disponuje výtahem, sluneční terasou, čtecí místností, společenskou místností s TV, tavernou, úschovnou lyží a soukromým parkovištěm. Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, radiem, trezorem, wifi připojením a LCD TV. Check in od 11:00, check out do 10:00. Stravování probíhá formou polopenze – snídaně bufetová (slaný i sladký bufet), večeře servírované – výběr z menu o 3 chodech k tomu salátový bufet.

Informace o skipasech

Skipas pro oblast Pinzolo není v ceně zájezdu, ale lze jej přes CK zajistit.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Rio nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: