Detail hotelu Cirene

Popis - Rimini je velmi živé středisko Adriatické riviéry, nabízí množství sportovních, kulturních, nákupních a relaxačních aktivit. 15 km jižně od Rimini, u Riccione, je největší italský aquapark Acquafan, 40 km severně u Raveny je největší italský zábavní park Mirabilandia. V Rimini navštívíte historické centrum, delfinárium, Itálii v miniatuře, nabízí se výlet do San Marina aj. Hotel Adler se nachází v Rimini, v městské části Rivazzurra, cca 250 m od písečné pláže a cca 500 m od zábavného parku Fiabilandia. Hotel Cirene leží v malebném letovisku RIMINI v části Marina Centro, cca 150 m od pláže. Hotel disponuje parkovištěm do vyčerpání kapacity za poplatek, bar, TV místnost, výtah, klimatizované prostory, wifi připojení zdarma.

Pláž - cca 200 m - jemný, zlatavý písek, prostorná,pozvolný vstup do moře.

Strava - snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr z menu, zeleninový bufet

Typ ubytování - 2-4lůžkové pokoje, vícelůžkové s palandou, TV/SAT, wifi, fén,telefon, trezor, koupelna/wc, klimatizacce, možnost dětské postýlky za poplatek 5 EUR / noc (na vyžádání v CK)

Cena zahrnuje - 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku, služby delegáta

Povinný poplatek - pobytová taxa 1,5 EUR / osobu / den (splatná na místě)

Popis:

Pohodová dovolená v italském Rimini! Ubytování v hotelu Cirene*** s plnou penzí, dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma

8-10denní dovolená v italském Rimini Plná penze s nápoji v ceněDítě do 6,99 let na přistýlce zdarmaPár kroků od soukromé pláže hotelu Cirene***´Vlastní nebo autobusová doprava Středisko nabízející pestrou paletu zábavy Tipy na výlety – Bologna, Ferrara, Mirabilandia, Cattolica Aquarium

Rimini - největší přímořské letovisko Itálie

V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, definárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.

Ubytování v rodiném Hotelu Cirene*** 

Hotel se nachází jen pár kroků od pláže v Rimini. Hotel je vybavený recepcí (24 hod.), barem, restaurací, Wi-Fi (za poplatek, hradí se na místě), výtahem, úschovnou kol a parkovištěm (omezená kapacita, nelze zarezervovat). Navíc máte v ceně plážový servis (1x slunečník + 2x lehátko/pokoj).

Dvoulůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek – je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, klimatizací, telefonem, trezorem a SAT/TV.

Stravování formou plné penze s nápoji

Snídaně jsou podávány formou bufetuObědy - výběr z menu o 3 chodech, salátový bufetVečeře - výběr z menu o 3 chodech, salátový bufet1/4 l vína, 0,5 l vody/os.Strava pro celiaky není možná Písečná pláž jen pár kroků od hotelu 

Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené, tzn. že pokud chcete během dovolené využívat placené pláže, je nutné si zakoupit plážový servis za poplatek (cca 10 – 20 €/den), který obsahuje 2 lehátka a 1 slunečník. Hotel Cirene*** má však pro klienty k dispozici soukromou pláž, která je pro klienty hotelu zahrnuta v ceně zájezdu. 

Tipy na výlety

Bologna – hlavní město regionu Emilia-Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města. Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei. Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřený od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce. Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.Důležité informace

Check in od 12.00 hod., check out do 10.00 hod. Dětská postýlka 8 €/den – na vyžádání, hradí se na místě Vlastní i autobusová doprava Cestovat můžete s platným OPDěti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Cirene nabízí

Hotel Cirene
od 4 780 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: