Detail hotelu Rezidence Piazzetta

Povinné příplatky

vratná kauce: 50 EUR/apt., spotřeba energií: 30 EUR/apt.; pobytová taxa: cca 4,20 EUR/apt./týden

Poznámka

bazén v provozu cca 01.06.-09.09., zpravidla vyžadovány koupací čepice (změna vyhrazena). Ručníky a povlečení nejsou v ceně, je třeba mít s sebou vlastní nebo si lze zapůjčit za poplatek na místě.

Stravování

bez stravy

Vybavení

bazén, parkování - část parkovacích míst u rezidence, další v okolí.

Služby za poplatek

klimatizace: 25 EUR/týden.

Ubytování

bilo 4: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím sofa, popř. s 2 rozkládacími křesly, ložnice s 2lůžkem, nebo obývací místnost se sofa či 1 rozkládacím křeslem a ložnice s 2lůžkem a 1 lůžkem, popř. ložnice s 2lůžkem a palandou (bez rozkládacího sofa v obývací části), některé apartmány mezonetového typu, předzahrádka/terasa/balkon; trilo 4: obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokojík s palandou, balkon; trilo 5: obývací místnost s kuchyňským koutem a sofa, ložnice s 2lůžkem, pokojík s palandou, balkon; quadrilo 5: obývací místnost s kuchyňským koutem, 3 pokoje: ložnice s 2lůžkem, pokojík s rozkládacím lůžkem, pokojík s palandou, balkon; trilo 6: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím sofa, ložnice s 2lůžkem, pokojík s palandou, balkon/terasa.

Vybavení: koupelna a soc. zařízení, TV, klimatizace.

Pro děti

dětský bazének.

Poloha

cca 300 m od písčité pláže.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Rezidence Piazzetta nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: