Detail hotelu Garni Lago Nembia

Popis:

4-8denní zimní dovolená u jezera

Ubytování v hotelu Garni Lago Nembia*** se snídaní

Wellness přímo v hotelu

35 km sjezdových tratí, noční lyžování, snowpark DossonV ceně skipas na 6 dní pro oblast Paganella

Lyžování v oblíbené oblasti Paganella

Náhorní plošina Paganella je vhodná pro každého začátečníka, pokročilého nebo profesionála, a má celkem 35 km sjezdovek. Leží v srdci Brentských Dolomit nedaleko Trenta. Většina sjezdovek je ohodnocena červenou barvou, ale najdou se zde i černé úseky, mezi které patří proslulá Olympionica. Méně zdatní lyžaři nebo rodinky s dětmi mohou ocenit klubko modrých pozvolnějších sjezdovek v horní části areálu nad hranicí lesa. Nabízí noční lyžování, snowpark Dosson a několik zábavních parků pro děti. Běžkaři mohou využít dvou okruhů – 3 km dlouhý Fai a 5 km dlouhý v Andalu. Vyhledávané jsou běžecké tratě, na kterých se každý rok pořádá 24 hodinový běžecký maraton.

Ubytování v Garni Lago Nembia***

Garnì Lago Nembia je situován uprostřed přírody s výhledem na jezero Nembia v městečku San Lorenzo in Banale. Hotel je od centra města vzdálený 2,5 km. Zastávka ski busu, který jezdí k lanovkám lyžařského areálu Andalo, je 10 m od hotelu. Skibus je za poplatek 5€/osoba. Mezi vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, bar, WiFi připojení, terasa, parkoviště (omezená kapacita), posilovna a wellness centrum – sauna a turecké lázně, otevřeno 15.30 – 19.00. Hotel poskytuje za poplatek také masáže, solárium (13 minut/10€) a vířivku (1 žeton na 18 min. stojí 10€), Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, topením, WiFi připojením, telefonem, SAT/TV, terasou a některé pokoje mají balkon (nelze garantovat). Check in od 14.00, check out do 10.00. V ceně ubytování máte snídani formou bufetu.

Informace o skipasech

V ceně zájezdu máte skipas na 6 dní pro oblast Paganella – platí pouze na termíny od soboty do soboty.

Na termíny méně než 7 nocí skipas v ceně zájezdu není, ale na vyžádání jej lze dokoupit v CK.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Garni Lago Nembia nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: