Detail hotelu Blurelda

Popis - Hotel se nachází v klidné vedlejší ulici kolmo na hlavní promenádu přímo v centru Silvi Marina. cca 50 m od pláže, vlastní soukromá pláž hotelu, v ceně plážový servis (1x slunečník + 1x lehátko + 1x křesílko/pokoj). Hotel disponuje recepcí, restaurací, barem, terasou, wifi přpojení v celém hotelu, parkoviště do vyčerpání kapacity v oploceném dvoře za poplatek 15 EUR.

Pláž - cca 50 m - jemný, zlatavý písek, prostorná,pozvolný vstup do moře

Strava - snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr ze dvou menu, voda v ceně

Typ ubytování - 1-4lůžkové pokoje, koupelna/wc, klimatizace (za poplatek 6 EUR / den), TV, telefon, lednice (za poplatek 8 EUR/den)

Cena zahrnuje - 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku

Povinný poplatek - pobytová taxa 5 EUR / osobu / týden (platba na recepci hotelu)

Popis:

Konečně hotel pro rodinu se 3 dětmi - italské letovisko Silvi Marina - hotel Blurelda***

Hotel se nachází jen 50 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře

Stravování formou plné penze či polopenze

Hotel pro rodiny se 3 dětmi - až 3 přistýlky k dispozici!

V hotelu k dispozici WiFi, klimatizace za poplatek 

Soukromá pláž s plážovým servisem v ceně

Čtěte pozorně – odstavec Slevy a podmínky níže

Krásné pláže v Silvi Marina

V letovisku Silvi Marina najdete nádherné a především čisté pláže se zlatavým pískem a nepřebernou nabídku ubytovacích kapacit a sportovišť. Nelze opomenout výtečnou místní kuchyni, historické památky a okolní přírodu.

Pláže podél Lungomare se táhnou z Cupra Marittima přes San Benedetto del Tronto a Martinsicuro až do Villa Rosa a Alba Adriatica. Ještě jižněji pak od Pineta přes Silvi Marina až do Montesilvano. Po celé délce jsou pláže soukromé nebo veřejné, zpravidla vede podél pobřežní promenáda – ideální pro milovníky jízdy na in-linech. Na plážích najdete řadu možností k vyžití při vodních sportech – na vodních lyžích, surfech, plachtění, ale i možnost rybaření.

Silvi Marina je oproti živějšímu San Benedettu klidnější letovisko, pro příjemně, relaxačně strávenou dovolenou, ubytování v menších rezidenčních domech nebo hotelech rodinného typu. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v pěkném, klidnějším prostředí, s krásným koupáním, ale i tak stále v dosahu rušného letoviska.

Ubytování v hotelu Blurelda***

Příjemný *** hvězdičkový hotel jen 50 m od pláže je vybaven recepcí, restaurací, barem, terasou, v blízkosti hotelu je malý lunapark a každý čtvrtek se nedaleko koná trh. Máte zde možnost zapůjčení jízdních kol za poplatek. K dispozici budete mít vlastní soukromou pláž s plážovým servisem (1 slunečník, 1 polohovací křesílko a 1 lehátko/pokoj). Parkování je za poplatek v oploceném dvoře - dle dostupnosti - 10 €/den nebo 1 km od hotelu je parkoviště 5 €/den. U hotelového parkoviště nutno nechat klíče od auta na recepci). K dispozici Vám bude také WiFi u recepce..

Hotelové pokoje pro 1 - 5 osob, polopenze i plná penze

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek (celkem až pro 5 osob) jsou vybaveny vlstním sociálním zařízením, klimatizací, TV a telefonem. Možnost i jednolůžkového pokoje.

Stravování je formou polopenze či plné penze - snídaně formou bufetu a obědy i večeře výběrem z menu o 3 chodech, salátový bufet. Nápoje k obědu a k večeři nejsou zahrnuty v ceně.

Klimatizace je za poplatek 6 €/den

Písečná pláž jen 50 m

Dlouhou písečnou pláž naleznete jen 50 m od ubytování. K dispozici budete mít vlastní soukromou pláž s plážovým servisem (1 slunečník, 1 polohovací křesílko a 1 lehátko/pokoj).

Důležité informace

Check-in cca od 14.00 hod., check-out do 10.00 hod.Doprava vlastní nebo autobusem (při autobusové dopravě je časný ranní příjezd do destinace a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních/večerních hodinách)

Nástupní místa po celé ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách

Odjezd z destinace v odpoledních/večerních hodinách, návrat do ČR v dopoledních hodinách

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Slevy a podmínky

SLEVY FIRST MINUTE

Sleva autobusová doprava za polovinu – platí do 31.1.2017 ke všem uvedeným termínům. Klient má možnost objednat si svozová místa dle podmínek, platných pro sezonu léto 2017. Pokud je na svozové lince méně než 8 účastníků, má dopravce právo na změnu nástupního místa na co nejbližší nástupní místo na trase autobusu (bez nároku na náhradu jízdného) nebo změnu způsobu svozu jiným dopravním prostředkem (vlak, linkový autobus, Student Agency), kdy bude klientům proplaceno jízdné po předložení jízdenek. Sleva first minute a sleva na autobusovou dopravu platí pouze pro osoby na základním lůžku, neplatí tedy pro osoby na přistýlkách a děti, které mají pobyt zdarma. Slevu first minute nelze kombinovat se slevou na autobusovou dopravu.

Sleva first minute 13%-15% s platností do 31.12.2016

Sleva first minute 10%-12% s platností do 31.1.2017

Sleva first minute 7%-9% s platností do 28.2.2017

Sleva first minute 7% s platností do 31.3.2017

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Blurelda nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: