Detail hotelu Club Simena

Velmi oblíbený hotelový komplex s vlastním aquaparkem a se službami all inclusive nabízí ideální zázemí především rodinám s dětmi. Kvalita za velmi výhodnou cenu.

Poloha - útulný hotelový komplex s 52 pokoji je umístěn ve velmi hezké zahradě ve vzdálenosti cca 18 km od hezkého přístavního města Kyrenia. Letiště Ercan v hlavním městě Lefkosa je vzdáleno cca 55 km. Oblázkovo-písečná pláž se nachází ve vzdálenosti cca 2,5 km od hotelu, v moři jsou místy oblázky a kameny. Slunečníky a lehátka jsou ve vyhrazené části pláže zdarma, na pláži je plážový bar (konzumace za poplatek), sprchy. Hotel zajišťuje jednou denně bezplatnou dopravu na pláž. V blízkém okolí hotelu je možné využít dalších veřejných pláží. Nákupní možnosti se nacházejí v nedalekém okolí hotelu.

Ubytování - Klimatizované pokoje (centrálně řízená klimatizace s možností individuální regulace) v jedno či dvoupodlažní vilce či v bungalovu jsou jednoduše, ale příjemně a účelně zařízeny. Pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, varnou konvici. Lednička a internetové připojení (WiFi) jsou zdarma. Většina pokojů má terasu nebo balkón.

Vybavení - Hotel rodinného typu se skládá z hlavní budovy, ve které se nachází menší recepční hala se směnárnou, lobby bar, hlavní restaurace a bar s krásným výhledem na okolí. Ve velmi pěkné zahradě jsou umístěny jednopodlažní a dvoupodlažní vilky s hotelovými pokoji. V hotelu se nachází velký bazén s integrovaným barem, dětský bazén a bazén s několika skluzavkami, dětské hřiště, menší posilovna, sauna, stolní tenis, biliár. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma. Internetové připojení WiFi je zdarma.

Stravování - Snídaně jednodušší bufetObědy jednodušší bufetVečeře jednodušší bufet

All inclusive - Snídaně, obědy a večeře formou bufetového stravování a vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby od 10h do 24h. All inclusive nezahrnuje nápoje v lahvích, džusy z čerstvého ovoce, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlinu, speciální druhy kávy (kapučíno apod.), minibar.

Poloha

v oblasti Karsiyaka, 18 km od města Kyrenia, 60 km od Ercanu, 94 km od mìsta Larnaca

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Club Simena nabízí

CLUB SIMENA HOTEL
od 10 046 Kč
Hotel Club Simena - Dotované pobyty 55+
od 11 990 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: