Detail hotelu Aquamare Beach Hotel & Spa

Pláž - Skalnatá zátoka s písčitou pláží je hned před hotelem. Při vstupu do vody místy kamenité plato, doporučujeme proto boty do vody nebo dojít si na pěknou písčitou pláž hned k sousednímu hotelu Asimina Suites.

Poloha - Tento moderní a velmi vkusně vybavený hotel, kde se budete cítit opravdu velmi příjemně, se nachází na okraji letoviska, hned u moře. Na sousedním pozemku směrem do města byla započata v dubnu 2012 výstavba nového hotelu, která bude zakončena v létě 2013. Turistické centrum je vzdáleno cca2,5 km, nejbližší obchody a restaurace jsou cca1 km, historické památky, středověký hrad a rybářský přístav jsou ve vzdálenosti cca3 km. Autobusová zastávka je jen cca50 mod hotelu.

Sport a zábava - Služby spa centra – moderně vybavené fitcentrum, sauna, jacuzzi a pára – (zdarma každá služba), masáže (za poplatek). Upozorňujeme, že hotel neumožňuje dětem do 16 let využívat služeb Spa centra. V hotelu je též ojedinělé L´aqua Spa centrum s bazénem, vodními lůžky, hydromasáží a 24 místnostmi na různé terapie a procedury (služby v této části jsou za poplatek, též zde není povolena přítomnost dětí do 16 let). Elektrické hry a videohry (za poplatek), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek), tenisový kurt (půjčovné raket a noční osvětlení - obvykle zdarma), hotel  pořádá obvykle 2x za týden večery s živou kyperskou a řeckou hudbou.

Tipy pro správnou volbu - WI-FI zdarma (na recepci a v hale) | na pokoji chladnička, trezor a rychlovarná konvice zdarma

- fitcentrum, sauna, jacuzzi a pára zdarma

- v ceně večeří víno nebo džus

Vybavení hotelu - Recepce, výtah, vnitřní a venkovní bary, vnitřní a venkovní restaurace, dva konferenční sály, internetový koutek (za poplatek cca 5€/karta), obchod se suvenýry, kadeřnictví,  zahrada, vnitřní bazén (vyhřívaný obvykle od 07:00–19:00 hodin od listopadu do konce března), nový venkovní bazén s jacuzzi, dětské venkovní brouzdaliště, dětský koutek. Wifi zdarma v prostorách recepce a vstupní haly, v pokojích za poplatek (cca 5€/hodina). Parkoviště.

Pokoje - Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem (cca 10 kanálů a kyperské kanály) a rádiem, rychlovarnou konvicí, chladničkou, trezorem, balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Výhled na moře je za příplatek. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Aquamare Beach Hotel nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: