Detail hotelu Anais Bay Hotel

Stylový menší hotel s příjemnou rodinnou atmosférou v blízkosti hezké pláže v malém zálivu. Doporučujeme především dospělým

klientům upřednostňujícím pobyt v klidném prostředí. Kvalitní služby za výhodnou cenu.

Poloha - Menší stylový hotel rodinného typu se 60 pokoji se nachází v klidné části letoviska Protaras v oblasti zvané Pernera a je vzdálen cca 4 km od centra letoviska Protaras. Nejbližší nákupní možnosti se nacházejí zhruba 300 m od hotelu. Zastávka linkového autobusu je nedaleko od hotelu, vzdálenost hotelu od letiště v Larnace cca 60 km. Velmi pěkná písečná pláž v menším zálivu je od hotelu vzdálena asi 150 m, v moři jsou místy oblázky a kameny. Na pláži se nachází plážový snack bar, slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

Ubytování - Příjemně zařízené menší pokoje umístěné v třípodlažní budově mají individuálně ovladatelnou klimatizaci, koupelnu s vanou či sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, telefon, balkon. Lednička je za poplatek. Pokoje s výhledem na mořskou stranu jsou za příplatek.

Vybavení - V hotelu je vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru) a s menším barem, TV koutek, internetový koutek, restaurace, bazén s vyhraženou částí pro děti, tenisový kurt. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma. WiFi připojení v recepci je zdarma.

Stravování - Snídaně jednodušší bufetObědy za příplatek servírovanéVečeře servírované

Poloha

Menší rodinný hotel se nachází cca 4 km od centra letoviska Protaras, v části zvané Pernera, od nejbližších obchůdků a restaurací je vzdálen cca 300 m, od mezinárodního letiště 70 km. Hotel leží cca 100 m od krásné písečné pláže.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Anais Bay Hotel nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: