Detail hotelu Club Lapethos

Velmi živý hotelový komplex s vlastním aquaparkem a s množstvím zábavy pro děti i dospělé. Doporučujeme především mladým klientům upřednostňujícím výhodnou cenu.

Poloha - Rozlehlý hotelový komplex ležící nedaleko menší osady Lapta, ve vzdálenosti cca 12 km od hezkého přístavního města Kyrenia. Letiště Ercan ve městě Lefkosa je vzdáleno asi 45 km.  Uměle vybudovaná pláž (menší molo) se nachází hned před hotelem, je od hotelu oddělena jen místní komunikací. Přístup k moři je z hotelového areálu podchodem pod silnicí. V moři je převážně kamenité dno, přístup do moře je možný z mola. Lehátka a slunečníky jsou na hotelovém molu zdarma.

Ubytování - Prostorné hotelové pokoje byly zrekonstruovány a jsou velmi moderně zařízeny. Klubové pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny a jsou s možností až dvou přistýlek (při plném obsazení se jedná o méně prostorné ubytování). Všechny pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací s možností individuální regulace. Pokoje mají koupelnu s vanou či sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT. Minibar, internetové připojení WiFi a trezor jsou za poplatek.

Vybavení - Hotelový areál s 210 pokoji se skládá z hlavní třípodlažní budovy, ve které se nachází recepční hala se směnárnou a lobby bar (internetové připojení WiFi je v recepční hale zdarma). V této části hotelu  jsou umístěny nově zrekonstruované pokoje. Standardní klubové pokoje se nacházejí v dalších hotelových budovách ležících u bazénu a v rozlehlé zahradě. V hotelu je hlavní restaurace, několik barů, stolní tenis, posilovna, menší krytý bazén, bazén, dětský bazén a aquapark se 2 dalšími bazény a skluzavkami. Slunečníky, lehátka jsou v celém areálu zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici za vratný depozit.

Stravování - Snídaně jednodušší bufetObědy za příplatek jednodušší bufetVečeře jednodušší bufet

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: