Detail hotelu Sky Venus Beach Hotel

Menší hotel ležící přímo na písečné pláži vhodný pro klienty upřednostňující výhodnou cenu.

Poloha - Hotel se nachází ve vzdálenosti cca 5 km od menšího přístavního města Famagusta, kde jsou nejbližší nákupní možnosti. Od letiště v hlavním městě Lefkosa je hotel vzdálen cca 55 km. Hotel leží přímo u menší písečné pláže, v moři mohou být místy kameny, oblázky a kamenité dno. Slunečníky a lehátka na pláži jsou zdarma.

Ubytování - Všech 116 klimatizovaných pokojů (centrální klimatizace s možností individuální regulace) je jednoduše, ale účelně zařízeno. Pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC, TV/SAT, internetové připojení (WiFi) je zdarma, minibar/lednička a varná konvice je za poplatek.

Vybavení - V moderní hotelové budově je vstupní hala s recepcí a směnárnou (pronájem trezoru za poplatek). V hotelu se nachází hlavní restaurace, konferenční místnost, snack bar a plážový bar, plážový volejbal, posilovna, stolní tenis, potápěčské centrum a vodní sporty, bazén a dětský bazén. Slunečníky a lehátka jsou na pláži a u bazénu zdarma.

Stravování - Snídaně jednodušší bufetovéObědy jednodušší bufetovéVečeře jednodušší bufetové

All inclusive - Snídaně, obědy a večeře formou bufetového stravování. Vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v pool baru od 10h do 24h. All inclusive nezahrnuje dovozové nealkoholické a alkoholické nápoje, nápoje v plechovkách a lahvích, minibar, pokojovou službu, džusy z čerstvého ovoce, speciální druhy kávy a čaje (např. turecká káva, kapučíno).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: