La Pirogue - Flic En Flac, Mauricius

Hotel La Pirogue

Mauricius | Flic En Flac
Průměrné hodnocení hotelu:
95%
312 zájezdů od 41 410 Kč do 184 190 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Zájezdy do hotelu La Pirogue nabízí

La Pirogue
od 49 480 Kč
La Pirogue
od 41 410 Kč
Hotel La Pirogue
od 49 480 Kč

Hodnocení klientů odjinud

Zdroj
Počet recenzí
Nejnovější recenze
Celkové hodnocení
31 recenzí hotelu
 
95%

Informace o La Pirogue

Nezapomenutelná dovolená a zážitky na celý život vás čekají v romantickém a stylovém resortu La Pirogue na ostrově Mauricius.

Poloha hotelu

Hotel La Pirogue je umístěný v krásné tropické zahradě na zhruba 1 km dlouhé pláži s jemným pískem, majestátními palmami a průzračným mořem. Břehy ostrova omývají vody Indického oceánu.

Vybavení hotelu

Hotel La Pirogue je perfektním místem pro mílovníky krátce střižených zelených trávníků, golfových holí a míčků. Ano, můžete si zde zahrát golf ve výjimečném prostředí tropického ostrova. Kromě golfu nabízí resort i další aktivity pro děti a dospělé. Můžete objevovat bohatý podmořský život při potápění nebo šnorchlování, zahrát si plážový volejbal nebo fotbal, zacvičit si jógu při východu slunce, zajít do fitness nebo jen tak odpočívat s drinkem u bazénu. Zaplatit si můžete výjižďky na koni nebo si půjčit horská kola. Pro hudební nadšence je zde plně vybavené hudební studio. Na vaše děti čeká spousta zábavy v dětském koutku či při sportovních aktivitách. Hotel nabízí i speciálni menu a "koktejly" pro děti, aby si pobyt v resortu mohly užít stejně tak, jako dospělí. Dokonale hýčkat vaše tělo i mysl budou v lázních, které nabízejí masáže, manikůru, pedikůru a další služby. V krásném prostředí se při masáži s přírodními produkty dokonale zbavíte veškerého stresu a napětí.

Pokoje

Bungalovy z přírodních materiálů v tradičním elegantním Mauricijském stylu ve vás navodí ten správný pocit odpočinkové dovolené. Pobyt v nich bude balzámem na duši, který vás dokonale uvolní od každodenních stresů a napětí. Pokoje různých kategorií a velikostí jsou umístěné na pláži nebo v nádherné tropické zahradě. Všechny mají klimatizaci, trezor, zařízení pro přípravu kávy i čaje, minibar, a připojení na Wi-Fi. Vlastní koupelna je oddělená od toalety. K výbavě pokojů patří také terasa s posezením ve stejně příjemném stylu jako zbytek pokoje.

Stravování

V resortu La Pirogue jsou tři restaurace a tři bary. V hlavní restauraci, kde se podávají speciality světové i lokální kuchyně se o vás postarají profesionální kuchaři, kteří pro vás připraví snídani, oběd i večeři. Další z restaurací je umístěna na jezírku a obklopena zelení nabízející nejen nádherný výhled, ale především širokou škálu čerstvých ryb a mořských plodů. Vždy zaručeně čerstvé ryby pochází z okolních vod Indického oceánu a jejich chuť vás dostane doslova do ráje. K neformálnímu občerstvení během dne je otevřená plážová restaurace, která nabízí ovocné koktejly i lehčí jídla.

Pláž a okolí

Kilometr dlouhá pláž a spousta možností k výletům do okolí jsou jednou z předností komplexu. Můžete objevovat vodopády, národní park Černá řeka, ptačí park Casela nebo okolní rybářské vesnice. Zabavit se můžete také ochutnávkou rumů, jejichž výrobou je Mauricius proslavený.

Nejbližší termíny

březen 2019
11
Letecky
Budapešť, Praha, Vídeň
All inclusive
16
Letecky
Budapešť, Praha, Vídeň
Polopenze
11
Letecky
Budapešť, Praha, Vídeň
Polopenze
11
Letecky
Praha, Vídeň
Polopenze

Alternativní hotely

Sands Resort & Spa - Mauricius, Flic En Flac,

Sands Resort & Spa

Mauricius, Flic En Flac
Hodnocení klienty: 90%
Gold Beach Resort - Mauricius, Flic En Flac,

Gold Beach Resort

Mauricius, Flic En Flac
Hodnocení klienty: 58%
Pearle Beach Resort & Spa - Mauricius, Flic En Flac,

Pearle Beach Resort & Spa

Mauricius, Flic En Flac
30 termínů od 33 650 Kč
Hodnocení klienty: 70%
Aanari Hotel & Spa - Mauricius, Flic En Flac,

Aanari Hotel & Spa

Mauricius, Flic En Flac
Hodnocení klienty: 85%

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: