Zilwa Attitude - Grand Baie, Mauricius

Hotel Zilwa Attitude

Mauricius | Grand Baie
Průměrné hodnocení hotelu:
80%
53 zájezdů od 34 180 Kč do 73 490 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Zájezdy do hotelu Zilwa Attitude nabízí

Zilwa Attitude
od 34 430 Kč
Hotel Zilwa Attitude
od 34 180 Kč

Hodnocení klientů odjinud

Zdroj
Počet recenzí
Nejnovější recenze
Celkové hodnocení
3 recenze hotelu
úterý 12.03.2019
80%

Informace o Zilwa Attitude

Krásný hotel v tradičním stylu zvoucí k relaxu, nádherné pláže, výlety, místní rumy a krásná příroda vás čekají při pobytu v hotelu Zilwa Attitude na ostrově Mauricius.

Poloha hotelu

Hotel leží na severní straně ostrova v Kalodyne poblíž tradiční rybářské vesnice Grand Gaube. Z resortu budete mít krásný výhled na další ostrůvky ležící kolem Mauricia.

Vybavení hotelu

V resortu najdete širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie. Na své si přijdou děti, dospělí, aktivní sportovci, milovníci výletů i relaxu. Hotel nabízí širokou škálu sportovních aktivit, ze kterých si vybere opravdu každý. Zajít si můžete do fitness, zahrát plážový volejbal, petanque, tenis, stolní tenis nebo si můžete půjčit kolo a udělat si výlet po ostrově. Nechybí ani široká nabídka vodních radovánek. Půjčit si můžete kajak, šlapadlo nebo vyzkoušet windsurfing. K dispozici je také vybavení na šnorchlování a potápění. Licenci k potápění vám hotel také zajistí. V areálu jsou hned 4 bazény včetně jednoho pro děti. U bazénu můžete relaxovat či si zacvičit vodní aerobik. Až vás unaví veškeré sportovní aktivity, oceníte širokou nabídku masáží, které provádí zkušené masérky pomocí přírodních vonných esencí a olejů. Rodiče, kteří si chtějí dopřát čas jen sami pro sebe, ocení službu hlídání dětí i dětský koutek. Ke stravování i zábavě má pro vás resort hned 7 různých restaurací a 2 bary, a když zatoužíte po kultuře, můžete si zajít dokonce i do kina.

Pokoje

Pokoje jsou stejně jako celý resort zařízené v tradičním Mauricijském stylu ve dřevě a za použití dalších přírodních materiálů, které vám navodí tu správnou dovolenkovou atmosféru. Vybírat si můžete z pěti různých druhů pokojů dle velikosti a vybení od pokojů pro dvě osoby, přes pokoje pro rodiny s dětmi až po luxusní privilege suit. Všechny pokoje mají terasu nebo balkón. Většina z pokojů má částečný nebo plný výhled na moře, další jsou umístěné přímo na pláži. Všechny jsou vybavené klimatizací i vlastní koupelnu, která je oddělená od toalety. Využít můžete také mezinárodní hovory, Wi-Fi, minibar a trezor pro zabezpečení vašich věcí.

Stravování

Areál je perfektně vybaven k tomu, abyste na své dovolené nikdy nezůstali o hladu. Čeká na vás celkem 7 různých typů restaurací a 2 bary. Najdete zde rychlé občerstvení na pláži i luxusní restauraci na vodě, kde si můžete vychutnávat večeři při západu slunce, neformální restauraci na pláži i restauraci specializovanou na grilování. Těšit se můžete na speciality mezinárodní kuchyně a také speciality typické pro Asii, Afriku a samozřejmě i místní lokální jídla. Užijete si i ryby a plody moře z místních vod, které budou vždy připravené čerstvé a s maximální možnou péčí.

Pláž a okolí

Hotel Zilwa Attitude je umístěný přímo na pláži s bílým pískem a křišťálovým mořem. V okolí můžete navštívit vodopády, udělat si výlet do džungle, podívat se do místní rybářské vesnice nebo ochutnávat vyhlášené místní rumy.

Nejbližší termíny

duben 2019
květen 2019

Alternativní hotely

Blumarine Hotel - Mauricius, Riviere du Rempart,

Blumarine Hotel

Mauricius, Riviere du Rempart
Jalsa Beach Hotel & Spa - Mauritius - Mauricius, Riviere du Rempart,

Jalsa Beach Hotel & Spa - Mauritius

Mauricius, Riviere du Rempart
Cape Point Suites & Penthouses - Mauricius, Riviere du Rempart,

Cape Point Suites & Penthouses

Mauricius, Riviere du Rempart

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: