Detail hotelu Planos Bay Hotel

Poloha - Vyhledávaný hotelový komplex se nachází cca 200 m od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova v oblíbeném letovisku Tsilivi. Je postaven ve stejném stylu jako sousední hotel Tsilivi Admiral, s nímž tvoří jeden komplex. Jeho poloha nedaleko nově postaveného aquaparku a písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je ocenitelná především pro rodiny s dětmi. Na hlavní třídě letoviska vzdáleného cca 300 m naleznete řadu taveren, barů a obchodů. Hotel je vzdálen pouhých 8 km od hlavního města Zakynthos a 10 km od letiště.

Vybavení Hotelu - Vybavením aparthotelu (90 pokojů) je recepce, lobby bar, sladkovodní bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Pro děti je k dispozici také dětské hřiště u hotelu Tsilivi Admirál.

Vybavení pokoje - Pohodlí nabízejí čtyřlůžkové apartmány (studio s oddělenou ložnicí), kuchyňský kout, lednička, vlastní koupelna s WC, klimatizace (za poplatek), balkón nebo terasa.

Pláž a plážový servis - Písečná pláž (oceněná Modrou vlajkou EU), vodní sporty a plážový servis je za poplatek.

Sport a Fitness - V hlavním městě ostrova Zakynthos jsou každoročně pořádány různé kulturní akce (např. divadelní festival), doporučujeme také navštívit atrakce ostrova - pláž Navagio s vrakem pašerácké lodi a Modré jeskyně. Zábavu nabízí také nově postavený aquapark se spoustou atrakcí a nebo můžete vyskoušet některé z Vodních sportů na pláži.

Stravování - Polopenze formou bohatého bufetu v hotelu Tsilivi Admirál, který spolu s Aparthotelem Planos tvoří jeden komplex.

Pro děti - Dětský bazén a hřiště.

Poznámka - Doporučujeme Všem kdo chtějí strávit dovolenou v rodinném kruhu nebo se skupinou přátel v blízkosti pláže i zábavného centra.

Poloha

Hotel je tvořen několika tříposchoďovými budovami a nachází se pouze několik minut chůze od rušného centra letoviska Tsilivi, kde najdete mnoho obchodů, restaurací, taveren a barů. Vzdálenost od hlavního města je cca 8 km (autobusové spojení), vzdálenost od letiště je 13 km. Hotel leží cca 150 m od pěkné písečné pláže.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Planos Bay Hotel nabízí

Hotel Planos
od 17 690 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: