Apartmánový Dům Polydor - Tolo, Řecko
Apartmánový Dům Polydor
Řecko | Tolo
39 zájezdů od 4 401 Kč do 13 778 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Apartmánový Dům Polydor

Popis - Popis ubytování:

V oblíbeném letovisku Tolo u Nafplia, pouhých 200 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, se na kopci vypíná apartmánový dům Polydor. Dům je rodinným podnikem a odráží estetické cítění paní majitelky. Studia a apartmány jsou velmi vkusně zařízené v různých designových stylech. Majitelé jsou milí lidé, kteří se vždy příkladně starají o své hosty a pohostinnost je zde na prvním místě. Samotné centrum letoviska je vzdálené cca 300 m.

Aeolus kategorie:

***

Oficiální kategorie:

***

Kapacita:

18 studií a 6 apartmánů

Pláž:

200 m, písečná

Ubytování / Vybavení:

studia pro 2-3 osoby • klimatizace (za poplatek) • TV • kuchyně nebo kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • koupelna (sprcha nebo rohová vana, WC) • balkon nebo terasa

Stravování:

bez stravy

Náš názor:

Dům Polydor nabízí kvalitní ubytování v příjemném prostředí,  proto jej doporučujeme i náročnějším klientům. Tolo nabízí krásné písečné pláže a zároveň mnoho možnosti výletů do okolí. Nenechte si ujít Nafplio, jedno z nejkrásnějších městeček v celém Řecku ani svérázný ostrov Hydra, kde dodnes nejezdí motorová vozidla. Náš tip!

www:

www.polydor.gr/en

Cena zahrnuje:

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA – KALAMATA – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek Čl. II.).

 

U autobusových zájezdů:

dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Nepovinné příplatky:

možnost doobjednat místenku v autobuse za 270,- Kč/os., komplexní cestovní pojištění 39,- Kč/os./den

Nástupní místa:

Nástupní místa u autobusových zájezdů:

Svoz č. 1: Brno – Hustopeče – Břeclav – Bratislava

Svoz č. 2: Ostrava – Frýdek Místek – Český Těšín - Třinec

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Apartmánový Dům Polydor nabízí

Apartmány Polydor
od 4 401 Kč
Apartmány Polydor
od 4 401 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: