Detail hotelu Hotel Park

PROČ K NÁM ?

PROČ K NÁM:- klidná poloha v parku a přitom v blízkosti lázeňského dění- široká nabídka wellness služeb- rameno řeky Váh u hotelu - zde rybolov

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/LCD TV, rádio, telefon, Wi-Fi internet, fén, župan, balkon.

CELKOVÁ KAPACITA

192 lůžek

STRAVA

Polopenze. Snídaně bufetové stoly, večeře bufetové stoly + salátový bufet. Možnost dokoupení obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DÍTĚ

Jedno dítě do 5 let na přistýlce se snídaní ZDARMA !

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Hotelový bazén (30°C) s vodními atrakcemi, v letních měsících otevíratelný. Na lázeňském ostrově termální bazény v hotelích nebo letní termální koupaliště EVA.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 do 20:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,1 Eur/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

Povolení a cena na dotaz

PARKOVÁNÍ

2,- Eur/den (hlídané kamerovým systémem)

Střediska

Známým a navštěvovaným místem našich i zahraničních hostů je lázeňské město Piešťany. Toto město má nejvíc slunečních dní v roce na Slovensku. Léčivé prameny s teplotou vody až do 69 °C a množstvím minerálních solí a uhlíku jsou využívány především pro regeneraci pohybového ústrojí. Vyhledávaným léčebným prostředkem je termálně-sirnaté bahno s množstvím minerálních látek a sloučenin. Využívá se k lokálním obkladům nebo celotělovým zábalům.

Nabídka lázní:

• léčebné a relaxační pobyty

• wellness

• víkendové pobyty

• vánoční, silvestr. a velikonoční pobyty

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Hotel Park nabízí

PARK - Piešťany
od 3 390 Kč
Hotel Park
od 3 160 Kč
PARK - Piešťany
od 3 390 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: