Detail hotelu Costa Adeje Gran Hotel

Pláž - Písečné pláže se světlým pískem Playa del Duque  a pláž s tmavým pískem Faňabé jsou vzdáleny přibližně 700 m od hotelu.

Poloha - Pětipatrový hotel leží na jihozápadním pobřeží ostrova v klidné rezidenční zóně Costa Adeje. V bezprostřední hotelu je řada luxusních obchodních center a restaurací.

Sport a zábava - Tenisový kurt,  squash, stolní tenis, minigolf  a herna. Denní a večerní programy pro dospělé i děti a hudební představení.

Tipy pro správnou volbu - rozsáhlé zázemí bazénů | široké sportovní i zábavní vyžití | pobyt jen se snídaní  možný

Vybavení hotelu - Velká prosklená recepce s množstvím rostlin a fontánou,  7 panoramatických výtahů, pět pokojů pro tělesně postižené, kadeřnictví, konferenční sály, obchody, piano bar, kavárna, čtyři restaurace a diskotéka. V zahradě hotelu dva velké bazény (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, miniclub. Na střeše hotelu další bazén s výhledem na oceán, terasa na slunění s lehátky a dvě zóny vyhrazené pro nudisty. Menší Spa&Wellness centrum (vířivka, sauna, turecké lázně, masáže, léčebné programy).

Pokoje - Standardní pokoj (STA  40 m2 – uveden v ceníku): Prostorný klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky má ve vybavení SAT TV, možnost připojení k internetu,  minibar, pokojový trezor, koupelnu s fénem a WC. Každý pokoj má balkon. Některé pokoje jsou propojené.

Senior suite (60 m2) lze vyžádat za příplatek. Má shodné vybavení jako standardní pokoj, je prostornější, má 2 balkony a navíc je v něm obývací pokoj, který je oddělený od ložnice. V koupelně je vana s hydromasáží. Maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě.

Dále lze vyžádat Royal Suite (130 m2) a Imperial Suite (170 m2) s kapacitou až pro 4 dospělé osoby a 2 děti s velkou terasou a dalším vybavením.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Costa Adeje Gran Hotel nabízí

Gf Gran Costa Adeje
od 20 600 Kč
Hotel GF Gran Costa Adeje
od 23 090 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: