Detail hotelu Costa Adeje Gran Hotel

Pláž - Písečné pláže se světlým pískem Playa del Duque  a pláž s tmavým pískem Faňabé jsou vzdáleny přibližně 700 m od hotelu.

Poloha - Pětipatrový hotel leží na jihozápadním pobřeží ostrova v klidné rezidenční zóně Costa Adeje. V bezprostřední hotelu je řada luxusních obchodních center a restaurací.

Sport a zábava - Tenisový kurt,  squash, stolní tenis, minigolf  a herna. Denní a večerní programy pro dospělé i děti a hudební představení.

Tipy pro správnou volbu - rozsáhlé zázemí bazénů | široké sportovní i zábavní vyžití | pobyt jen se snídaní  možný

Vybavení hotelu - Velká prosklená recepce s množstvím rostlin a fontánou,  7 panoramatických výtahů, pět pokojů pro tělesně postižené, kadeřnictví, konferenční sály, obchody, piano bar, kavárna, čtyři restaurace a diskotéka. V zahradě hotelu dva velké bazény (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, miniclub. Na střeše hotelu další bazén s výhledem na oceán, terasa na slunění s lehátky a dvě zóny vyhrazené pro nudisty. Menší Spa&Wellness centrum (vířivka, sauna, turecké lázně, masáže, léčebné programy).

Pokoje - Standardní pokoj (STA  40 m2 – uveden v ceníku): Prostorný klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky má ve vybavení SAT TV, možnost připojení k internetu,  minibar, pokojový trezor, koupelnu s fénem a WC. Každý pokoj má balkon. Některé pokoje jsou propojené.

Senior suite (60 m2) lze vyžádat za příplatek. Má shodné vybavení jako standardní pokoj, je prostornější, má 2 balkony a navíc je v něm obývací pokoj, který je oddělený od ložnice. V koupelně je vana s hydromasáží. Maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě.

Dále lze vyžádat Royal Suite (130 m2) a Imperial Suite (170 m2) s kapacitou až pro 4 dospělé osoby a 2 děti s velkou terasou a dalším vybavením.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Costa Adeje Gran Hotel nabízí

Gf Gran Costa Adeje
od 24 063 Kč
Hotel GF Gran Costa Adeje
od 23 090 Kč

Ohlídejte si akční nabídky, nic vám neunikne

Každý den pro vás hledáme výhodné zájezdy a letenky za super ceny. Vytvořte si zdarma hlídač.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: