Mercury Hotel - Santa Susanna, Španělsko

Mercury Hotel

Španělsko | Santa Susanna
Průměrné hodnocení hotelu:
64%
695 zájezdů od 4 064 Kč do 46 956 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Zájezdy do Mercury Hotel nabízí

HOTEL MERCURY
od 4 433 Kč
Mercury
od 11 990 Kč
Mercury
od 11 990 Kč
Hotel Mercury
od 5 390 Kč

Hodnocení klientů odjinud

Zdroj
Počet recenzí
Nejnovější recenze
Celkové hodnocení
187 recenzí hotelu
 
79%
187 recenzí hotelu
 
79%

Informace o Mercury Hotel

Krásný a velmi oblíbený Mercury Hotel je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Nachází se v blízkosti několikakilometrové členité pláže lemované nádhernou pobřežní promenádou s obchůdky, bary a restauracemi.

Poloha

Hotel se nachází na konci nové promenády v letovisku Santa Susanna, které je vzdálené pouhých 50 km od Barcelony a chráněné pohořím Montenegre. Transfer z letiště trvá cca 50 minut. Na pláž se dostanete podchodem pod místní tratí ve směru Blanes - Barcelona. Promenáda vedoucí až do centra (cca 10 min. chůze) je místem pro nádherné procházky a příjemné chvíle strávené v obchůdcích, kavárnách, barech a restauracích. Povinné příplatky: Pobytová taxa v místě - 1 euro/osoba/den platí osoba starší 16 let a max. 7 nocí pobytu.

Vybavení hotelu

Pro svou vynikající polohu na poklidném místě, zároveň však v blízkosti živé promenády, je Mercury Hotel velmi vyhledávanou destinací. Je obklopen krásnou zahradou a pouhých 100 m od budovy se nachází nádherná pláž. V hotelu je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, panoramatický výtah a další výtahy, restaurace, bary, místnost na zavazadla, směnárna, lékařská služba, Wi-Fi zóna, TV místnost, herna s PC automaty, menší fitness centrum, biliár, půjčovna aut, garáže, venkovní velký bazén, bazén pro děti, terasa na opalování s lehátky a slunečníky. Hotel zajišťuje bezbariérový vstup do všech veřejných prostor včetně zahrady a bazénu + 3 bezbariérové pokoje. Pro velké i malé pořádá hotel denní i noční animační programy. V blízkosti hotelu se nachází Mercury Village, kde si hosté mohou nakoupit ve dvou supermarketech. Městečko je nádherným místem pro milovníky historie a procházek. Okolí hotelu nabízí řadu nákupních, sportovních i zábavných aktivit. Velký zážitek především pro děti nabízí Marineland v sousedním středisku Palafolls.

Pokoje

Mercury Hotel poskytuje 320 standardních pokojů (s možností až dvou přistýlek) vybavených klimatizací, plně vybavenou koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, LCD SAT/kabel TV, trezorem (za poplatek), rozkládací pohovkou, připojením Wi-Fi, balkonem.

Stravování

Polopenze nebo All inclusive. Stravování formou bufetu včetně nápojů k jídlu (alkoholické i nealko nápoje místní výroby během dne), snacků (hot-dog, hamburger, pizza) a zmrzliny pro děti.

Pláž a okolí hotelu

Pouhých 100 m od hotelu se nachází nádherná několikakilometrová členitá pláž lemovaná pobřežní promenádou s obchůdky, bary a restauracemi.

 

Nejbližší termíny

květen 2019

Alternativní hotely

Aqua Hotel Onabrava - Španělsko, Santa Susanna,

Aqua Hotel Onabrava

Španělsko, Santa Susanna
4 termíny od 21 651 Kč
Hodnocení klienty: 80%
Caprici Verd - Španělsko, Santa Susanna,

Caprici Verd

Španělsko, Santa Susanna
177 termínů od 6 990 Kč
Hodnocení klienty: 73%
Montemar Maritim - Španělsko, Santa Susanna,

Montemar Maritim

Španělsko, Santa Susanna
H TOP Royal Sun - Španělsko, Santa Susanna,

H TOP Royal Sun

Španělsko, Santa Susanna
8 termínů od 12 340 Kč
Hodnocení klienty: 60%

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na:

Recenze na další hotely

Prohlédněte si podobně hodnocené hotely v destinaci Santa Susanna a okolí.

Další recenze