Detail hotelu Hotel Sol Principe

Pláž - Pěkná, široká a dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu, je oddělena pouze pobřežní promenádou. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Poloha - Velký zrenovovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v první linii přímo u pobřežní promenády, v zóně Playamar. Obchody, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 200 m, rušnější centrum střediska asi 1,5 km.

Sport a zábava - Stolní tenis, SPA - sauna, jacuzzi, masáže (vše za poplatek), diskotéka, animační programy pro děti i dospělé.

Tipy pro správnou volbu - umístění v první linii u pláže | pokoje výhled na mořskou stranu | vhodné pro náročnější klienty | doporučujeme pro rodiny s dětmi | k dispozici je 5 bazénů

Vybavení hotelu - Recepce, směnárna, výtahy, bankomat, restaurace, několik barů, kavárna, obchody se suvenýry, minimarket, internet (za poplatek). V krásné zahradě je celkem 5 bazénů, z toho 1 velký bazén se třemi jacuzzi, 1 vyhřívaný bazén, 2 bazény pro děti a jeden bazén v klidnější části, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, dětské hřiště, miniclub.

Pokoje - Pěkné, účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, TV-SAT, fénem, ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem. Všechny pokoje mají výhled na mořskou stranu. Rodinný pokoj pro maximálně 4 osoby na vyžádání a za příplatek.

Střediska

Atraktivní a turisty vyhledávané letovisko s krásnými písčitými plážemi, v němž se kloubí moderní architektura hotelů, restaurací a barů ve čtvrti Torre s širokými možnostmi noční zábavy, změkčena rybářskou čtvrtí La Carihuela, která dává pohled na život místních obyvatel. Podél celého pobřeží vede krásná pěší promenáda s obchůdky, restauracemi a bary, která spojuje Torremolinos se sousední Benalmadenou. Samozřejmostí je bohatá nabídka zábavných a sportovních aktivit včetně aquaparku Aqualand, parku s krokodýly a i představení flamenca. Turistika je zde díky báječným klimatickým podmínkám téměř celoroční. Nachází se v blízkosti. Malagy a transfer z letiště trvá asi 20 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Hotel Sol Principe nabízí

Hotel Sol Principe
od 37 269 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: