Detail hotelu Gran Hotel Reymar

Pláž - Přímo před hotelem je krásná menší písečná pláž a romantický záliv. Koupat se lze i na městské pláži s hrubozrnným pískem, která je vzdálena cca 150 m.

Poloha - Hotel patří k nejluxusnějším na pobřeží, leží v klidnější zóně přímo na konci pláže, 200 m od centra, obklopen zelení a má překrásný výhled na městské hradby.

Sport a zábava - Stolní tenis, tenisové kurty, posilovna, jacuzzi, sauna, masáže, fyzioterapeutické centrum a SPA (vše za poplatek), diskotéka, animace.

Tipy pro správnou volbu - umístění v klidnější oblasti | vhodné i pro náročnější klienty | fyzioterapeutické centrum a SPA

Vybavení hotelu - Vstupní hala s recepcí, výtahy, barem, restaurace s krásným výhledem na moře, úschovna zavazadel. Bazén s velkou terasou a lehátky zdarma, vnitřní vyhřívaný bazén, dětské hřiště.

Pokoje - Velmi pěkné pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti a s příslušenstvím jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV-SAT, trezorem (za poplatek), fénem, minibarem a balkonem s výhledem na moře a na bazén (za příplatek viz ceník)) nebo do okolí. Lze vyžádat suite v hlavní budově nebo ve vilkách.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Gran Hotel Reymar nabízí

Hotel Reymar ***
od 9 739 Kč
Hotel Reymar
od 8 190 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: