Detail hotelu Katathani Phuket Beach Resort

Luxusní resort v klidné poloze přímo u krásné písečné pláže.

Poloha hotelu

Resort s rozsáhlou zahradou se nachází v klidné poloze střediska Kata. V okolí hotelu se nachází obchody a restaurace. Vzdálenost od rušného letoviska Patong Beach je cca 20 minut jízdy, transfer z letiště přibližně 50 minut.

Vybavení

Resort se skládá ze 2 částí – Thani Wing a Bhuri Wing. K dispozici je vstupní hala s recepcí (separátní pro každou část resortu), směnárna, bazény (3 v části Thani Wing, 3 v části Bhuri Wing), jacuzzi, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu, thajské masáže, několik barů, konferenční místnosti. Hotelovým hostům je k dispozici několik restaurací – v části Thani Wing se nachází hlavní restaurace s mezinárodní a thajskou kuchyní, restaurace specializující se na pokrmy z darů moře,italská restaurace, v části Bhuri Wing se nachází restaurace Cinnamon servírující mezinárodní kuchyni.

Ubytování

V části Bhuri se nachází pokoje superior s výhledem na bazén. Pokoje mají TV, klimatizaci, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu, kávovar, telefon, trezor, koupelnu/WC. Za příplatek je možné knihovat v části Thani pokoje junior suite.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Pláž

Resort se nachází přímo u krásné 850 m dlouhé písečné pláže Kata Noi. Část Thani Wing leží přímo u pláže, část Bhuri Wing je vzdálena cca 80 metrů, přístup na pláž zahradou oddělenou od ubytovací části málo frekventovanou komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport

Tenisové kurty, stolní tenis, pétanque, 2 fitness centra.

Děti

Dětský bazén, hřiště, dětský klub.

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX, Diners Club

Odkaz na stránky hotelu

http://www.katathani.com

Střediska

Nejznámějším a nejoblíbenějším místem jižního Thajska je bezesporu Phuket, ostrovní provincie snů v Andamanském moři, která je vyhlášena svou neobvyklou scenérií hor, deštného pralesa a jeho vodopádů. Ostrov leží v jižní části Thajska asi 700 km od Bangkoku na dohled od západních břehů Malajského poloostrova, s nímž je spojen mostem. Dříve místo těžby cínu a dobývání přírodního kaučuku je dnes jedním z nejžádanějších míst pro exotickou dovolenou v celé jihovýchodní Asii. A proč právě Phuket je tolik žádaný? Protože nabízí v harmonické symbióze vše, co patří k moderní exotické dovolené: rušné středisko plné noční zábavy, nádherné pláže s ideálními podmínkami pro koupání i hodnotné výlety za přímořskými i vnitrozemskými scenériemi. Ostrov má dlouhé pláže v širokých rozlehlých zálivech pokryté zářivě bílým pískem a lemované palmovými a piniovými háji. Hlavním turistickým a zábavním centrem ostrova je Patong Beach. Středisko se táhne podél krásného zálivu se širokou písčitou pláží. Na zdejších rušných obchodních třídách najdete velké množství obchodů, barů restaurací i zábavních podniků. Přestože jde o středisko plné života, působí pláž lemovaná promenádou porostlou palmami svěžím a přírodním dojmem. Jižně od Patong Beach leží přírodní zálivy s plážemi Karon a Kata Beach. Tyto oblasti již nenabízejí tolik zábavních příležitostí a jsou méně rušné. Zato však zdejší pláže patří co do kvality koupání k nejlepším na ostrově. Severně od Patong Beach leží samostatná pláž Kamala Beach s pozvolnou svažitostí dna vhodná pro dovolenou rodin s menšími dětmi. Výhodou této nádherné pláže je i rychlá dostupnost střediska Patong Beach. Prostředí ostrova nabízí ideální přímořskou dovolenou pro klienty, kteří vyžadují kvalitu koupání v moři a současně i určitou civilizační živost přímořských středisek. Vhodné též pro ty cestovatele, kteří nechtějí celou dovolenou strávit na pláži, nýbrž mají zájem také poznávat exotiku v okolí. Nepřeberné množství výletů nabízí poznávání přilehlého krasového území zálivu Phang Nga, možnost navštívit překrásné ostrovy Phi Phi nebo světoznámou pláž Railay Beach v oblasti Krabi.

Transfer z letiště do hotelů trvá asi hodinu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Katathani Phuket Beach nabízí

Hotel Katathani Phuket Beach Resort
od 36 390 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: