Cestovka travelsnack

Vloženo: 27. května 2019
Poslední příspěvek: 27. února 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Růžička
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Růžička
Prosím o radu na cestovní kancelář travelsnack jestli se opravdu mohu spolehnout ze odletime na dovolenou

Odpovědi 304 odpovědí

Veva
nový člen nový člen /
Veva
nový člen nový člen / před 5 lety
Veva
před 5 lety
@Simon ~ dúfam,že pójdu podať trestné oznámenie.
Veva
nový člen nový člen /
Veva
nový člen nový člen / před 5 lety
Veva
před 5 lety
@Ananas ~ Prosím urobte tak čo najskór,mňa už oslovilo viac ĺudí a zajtra sa polícia v ramci celého Slovenska asi nezastaví.Tak nech sa to pohne i v Cechách,nakoĺko sídlo je v Prahe a konateĺku Hanu Kondrasovu zrejme pod mostom,zároven aj s novym konateĺom Zoltánom Nagyom.Zároveň ďakujem všetkým,čo ma kontaktovali a prajem Nám veĺa šťastia,aby sa Nam spoločnými silami podarilo celú túto posádku Travelsnack poslať na krásnu dlhodobú dovolenku💪💪💪
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
Docela by mě zajímalo, kolik nás stačili okrást a kolik vyinkasovali.
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@Veva ~ Tak si představte, že mi od nich právě přišel email, kde píší, že vrátí celou částku. Také Vám to poslali? Je jasné že nevrátí, ale opravdu mě to překvapilo
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Ananas ~ A kto je podpísaný v maile ,ktorý Vám poslali??
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@Ananas ~ mě nepřišlo nic, mám jen "voucher" a letět 16.7. To asi neklapne, myslím,že se to snaží jen prodloužit
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@RS ~ Ta Marie Novotná. Včera jsem jim poslala email, že půjdu na policii a budu to řešit. Peníze nečekám, ale odpověď mě překvapila
Veva
nový člen nový člen /
Veva
nový člen nový člen / před 5 lety
Veva
před 5 lety
@Ananas ~ Áno aj Nam to prišlo,prešla aj 30 dnová lehota "STORNO ZÁJAZDU",ŽIADALI SME O OKAMŽITÉ VRÁTENIE FINANNČNYCH PROSTRIEDKOV A NA MAIL ANI TEL.KONTAKT NEREAGUJÚ.PROSÍM KONTAKTUJTE MA NA 00421905260057,VĎAKA
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@Ananas ~ Já tam asi ráno dojdu podat trestní oznámení se všemi podklady, co mám, ještě jsem napsal do hotelu v Egyptě a poslal jim i ten "voucher", tak jestli přijde odpověď, tak i s ní. A pak to všechno pošlu ještě do do Novy, Primy a ČT, ti po tom skočí, musí to už někdo sakra zastavit.
Veva
nový člen nový člen /
Veva
nový člen nový člen / před 5 lety
Veva
před 5 lety
@RS ~ Prosím kontaktujte ma na 0041905260057
Vvv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Vvv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Vvv
před 5 lety
Dobrý den. Urcite napište,jak jste dopadl. Chtělo by to zjistit co nejvíc lidi a podat to společne jako na Slovensku. @RS ~
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Veva ~ prosim vas kontaktujte ma
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Veva ~ pjanotka@gmail.com
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@anonym ~ kontaktujte ma dakujem pjanotka@gmail.com
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Veva ~ práve som podal TO na cestovnú agentúru Travelsnack. Org.
peta075
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
peta075
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
peta075
před 5 lety
Co se týče cestovní kanceláře Travelsnack.org je to jeden velký podvod a myslím, že je na místě se obávat nejhoršího. Začne to skvělým jednáním a skončí to sliby a nakonec podvodem. Já tímto podvodem přišel bohužel o částku 25800kč. Začnou se ohánět občanským zákoníkem na vrácení peněz a když dojde na den D nedostanete ani korunu. Ale z vesela si prodávají zájezdy dál. Trestní oznámení, už je podané. Bzdil
peta075
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
peta075
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
peta075
před 5 lety
Cestovní kancelář Travelsnack.org jeden velký podvod.
peta075
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
peta075
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
peta075
před 5 lety
Cestovní kancelář Travelsnack.org se tváří na začátku jako super cestovka, ale opak je pravdou já k dnešnímu dni přišel o 25800kč. Nejprve se to jeví jako super dovolená, ale nesmíte ji stornovat poté, už se ohánějí občanským zákoníkem a nakonec neuvidíte jako já vůbec nic. Trestní oznámení, už je podané. Je mi jasné, že peníze, už asi neuvidím, ale varovat ostatní mi připadá jako dobrá věc.Bzdil
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
Tak jsem taky poslal TO přímo na PCR pro P-4, kam spadá sídlo v Hostivaři. Teď ještě nějakou TV. Nebo raději všechny.
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@RS ~ Dobrý den, poradíte mi prosím? Píšete že jste poslal. Myslela jsem že tam musím osobně. Vůbec netuším jak se to dělá. Děkuji. Také to chci ohlásit. Nebo dáme hromadné, pokud bude více lidí, kteří se na to také chystají?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů