Cestovka travelsnack

Vloženo: 27. května 2019
Poslední příspěvek: 27. února 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Růžička
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Růžička
Prosím o radu na cestovní kancelář travelsnack jestli se opravdu mohu spolehnout ze odletime na dovolenou

Odpovědi 304 odpovědí

RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@Ananas ~ odkaz na stránky PČR: www.policie.cz/clanek/postup…
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@RS ~ Moc děkuji. Kouknu na to a také to pošlu
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@Ananas ~ ještě prosím o jednu radu. Vy už jste na té dovolené měl být? Já až na konci července. Mě ale neposlali ani vouchery. Poslala jsem jim žádost o navrácení peněz a storno zájezdu, překvapivě mi odepsali, že storno přijali a peníze vrátí do sedmi dnů. To opravdu nečekám, ale nevím, jestli to oznámení můžu podat už teď, když je to takhle
Vvv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Vvv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Vvv
před 5 lety
A jde se připojit k Vašemu TO. Mate už číslo spisu? Dohromady mame urcite větší šanci. Jinak my máme odjezd také az v cervenci, ale vouchery nepřišly, storno jsem poslala a ted cekam.
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@Vvv ~ Poslal jsem to dopo poštou dnes, letět jsem měl 16.7. ale napsali, že nemůžou zaplatit dopravci a ni hotel, že mají zablokovaný účet, jen to prodlužují
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@Vvv ~ Já právě nevím jak to mám udělat. Jestli počkat těch 7 dní co psali(email od nich přišel včera, já jim to posílala v sobotu, celkem rychlá odpověď) Nevím, co napsat do toho oznámení.
Vvv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Vvv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Vvv
před 5 lety
Mně odpověď na storno ještě nepřišla. Ale myslím, že jestli slíbili vrátit peníze do týdne, tak asi musíte počkat. Zatím "jakoby" nic neudělali. @Ananas ~
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@Vvv ~ No právě, taky si to tak myslím. Jediné co nedodrželi, jsou vouchery. Jinak jsem také pro hromadné oznámení
Ringoš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ringoš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Ringoš
před 5 lety
Zdravím všechny, já a moje rodina 4os. máme odlétat 30.7. 2019 do Řecka na 10 dnů . Doufám že vše bude v pořádku . Přinejhorším jsem vyhodil 46.500,- Jak to vše dopadne vás budu informovat. Pokud dovolená nevyjde, tak se rád připojím s vámi k TO.
+420702572660 M. Č.
P. S. snad to vyjde
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@Ringoš ~ A odletěl s nimi za poslední měsíc vůbec někdo? Není tu jediný člověk, který by napsal něco pozitivního a nebo něco o dovolené s nimi.
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@Ananas ~ asi ne, ale byl by to dobrý tah, pár zájezdů uskutečnit, obdržet pár dobrých recenzí a pak se nalakovat.
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@Ananas ~ napakovat😁
Pinďo
nový člen nový člen /
Pinďo
nový člen nový člen / před 5 lety
Pinďo
před 5 lety
@RS ~ to je zaujímavé, my sme mali letieť 6.7. a 5.7. nám ponúkali náhradný termín odletu 13.7., ten istý dôvod - zablokovaný účet.
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@Pinďo ~ Ale těm co měli odlétat 16.7. to z toho samého důvodu zrušili už teď
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
Cil- oddálit stíhání a zabezpečit co nejdéle inkasování plateb, tak to vidím.
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lienka
před 5 lety
@Pinďo ~ a poslali vám aj letenky a voucher? Aj ste si to overili, či o vás vedia na letisku prípadne v hoteli?
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lienka
před 5 lety
@RS ~ ja si to tiež myslím...
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Vvv ~ ak vám môžem poradiť, my mame letieť az 22.7.vochery nám poslali, ale letenky nie a ani nepošlú. Oni to, len umelo naťahujú, že vám pošlú peniaze, aby sa húfne nepodávali, tr. oznámenia. Ja som ho bol podať dnes. Netreba na nič čakať. Sú to riadny hajzli.
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lienka
před 5 lety
Dnes bola jedna pani preveriť adresu - sídlo travelsnacku , ktorú uvádzajú ako svoje sídlo v prahe. Nič tam nie je, žiadna cestovná agentúra tam nesídli, ja to obyčajná bytovka, nikto o nich nič nevie...
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lienka
před 5 lety
@Ananas ~ a chcú vám vrátiť peniaze? Alebo čo ďalej? Tiež riešite TO?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů