Cestovka travelsnack

Vloženo: 27. května 2019
Poslední příspěvek: 27. února 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Růžička
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Růžička
Prosím o radu na cestovní kancelář travelsnack jestli se opravdu mohu spolehnout ze odletime na dovolenou

Odpovědi 304 odpovědí

Vitouš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Vitouš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Vitouš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Vitouš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Vitouš
před 5 lety
Dobrý den, jsme také jedni z podvedených klientů, měli jsme včera (8.7.)v 4,45 ráno odlet na Rhodos. Zájezd jsme měli koupený a zaplacený od 29.4.Pár dní před odletem ,po několika mých urgencích, jsme dostali na email el.letenky a vouchery na hotel a transfery z letiste na hotel a zpět. Ovšem u odbav.přepážky o nás nic nevěděli a já jsem následně zjistila, ze jsme od výše diskutované agent.obdrzeli před několika hodinami email s tím,že mají nějaké problémy s vinkulací účtu, a že náš zájezd se odkládá. Čemuž po přečtení všech těchto příspěvků samozřejmě nevěřím a taky nevěřím tomu, že své peníze za zaplacený zájezd někdy uvidím. Kontakt na mě: janickova.alena@seznam.cz
Veva
nový člen nový člen /
Veva
nový člen nový člen / před 5 lety
Veva
před 5 lety
Dnešným dňom už sa tam ani nedovoláte,už iba hlásenie halali....
Gabrlatko
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Gabrlatko
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Gabrlatko
před 5 lety
@Veva ~ my máme v rodine od nich zakúpené 2 zájazdy: syn s priateľkou zájazd na Malorku (letieť by mali budúci týždeň, ale zatiaľ riešia len letenky..tak uvidíme v priamom prenose, ak pôjde o podvod) a my s manželom na Kubu v 09/2019...velmi ma mrzí, ak to je podvod...cena v prípade Kuby bola nižšia, ale zase nie polovičná oproti iným ponukám a brala som to ako niečo podobné ako zakúpenie pobytov cez Booking.com, ktoré sme už viackrát úspešne využili.......ak je to podvod, budem veľmi sklamaná, nakoľko sme to mali ako darček k 50. výročiu sobáša a je škoda, ak takto prepadne...ale známy letel cez nich začiatkom júna 2019 do Dom. republiky a pochvaľoval si to, tak sme vôbec nepriopúšťali nejaký podvod...
Sevro63
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sevro63
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Sevro63
před 5 lety
Ja som tu už písal, že sme zaplatili 980e a máme odletieť 26.7. Po tom čo sa tu na blogu píše je evidentné a jasné ako facka, že sme všetci naleteli a boli sme okradnutý. Tak si predstavte, že som bol včera na polícii v Bratislave na námestí hraničiarov a povedal som policajtovi čo mal službu, že chcem podať TO. Ostal som ako obarený, keď mi začal rozprávať že ešte nemôžem podať TO, lebo ešte nenastal termín odletu. Myslel to asi tak, že pôjdem zbalený na letisko a keď potom zistím, že som bol oklamaný, tak potom budem oprávnený podať TO. Ukazoval som mu dôkazy aj tento blog čo sa tu všetko píše aj som telefonoval do travelsnacku kde sa už nedalo dovolať...opakoval stále to isté ako verklík. Dnes pôjdem skúsiť nejaké iné oddelenie polície...snáď tam narazím na niekoho kto je skúsenejší a celú kauzu pochopí.
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lienka
před 5 lety
@Sevro63 ~ mne sa stalo to isté.. ja som chcela dnes tiež podať TO a policajtka mi povedala to isté. My sme mali mať odlet 17.8. že mám prísť po tomto termíne, ak neodletime. Všetko som jej povedala ako by, a ona stále len svoje. Že zatiaľ ma nikto neoklamali, že možno poletime. To určite. Agentúra si bude zatiaľ hovieť niekde v Karibiku ..
Pinďo
nový člen nový člen /
Pinďo
nový člen nový člen / před 5 lety
Pinďo
před 5 lety
@Lienka ~ tak ale ono je to pravda, ešte ten termín nenastal, nemôžete podať TO dopredu
btw, má niekto nejaké nové informácie? Udialo sa niečo? Prišla niekomu odpoveď?
peta075
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
peta075
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
peta075
před 5 lety
Travelsnack.org kdo si chce založit cestovku s velkým ziskem bez investic ať se obrati na cestovku travelsnack.org oni mu vysvětlí jak se krásně podniká. Je to super okrádat lidi.
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
Tak dnes večer ve zprávách na TV Nova, snad tam po sestříhání poví to podstatné a trochu se to pohne. Jo a tr. ozn. může podat kdokoliv, kdo zjistí, že se stal trestný čin, nejen poškozený (A ten už se přece stal, spousta lidí byla okradena a neodletěla). A jde to i poslat písemně, jenom doporučeně nebo s razítkem podatelny. Více na stránkách PČR: www.policie.cz/clanek/postup…
PŠ
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
před 5 lety
@RS ~ To je dobře, že to bude na Nově! Budeme se určitě dívat. Jo a dnes jsme neodletěli. Jsem v práci a říkám si, jak jsem blbě naletěla. Ach jo.
Pinďo
nový člen nový člen /
Pinďo
nový člen nový člen / před 5 lety
Pinďo
před 5 lety
@PŠ ~ Ja si hovorím presne to isté, mali sme letieť v sobotu 06/07/2019 a miesto toho som zrušila dovolenku a som od pondelka v práci
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lienka
před 5 lety
Dnes by to malo byť odvysielané aj v televíznych správach na JOJke...
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
Tak změna, Nova až zítra, chtějí ještě zkontaktovat nějaké další klienty. Teď mi paní volala.
peta075
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
peta075
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
peta075
před 5 lety
@RS ~ rád bych se taky přidal.
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@peta075 ~ pošlete jméno a tel.na 604435684 , předám redaktorce
Pinďo
nový člen nový člen /
Pinďo
nový člen nový člen / před 5 lety
Pinďo
před 5 lety
Zdravím, dostala som radu od policajta, že je dobré pred podaním TO vedieť čísla podania ostatných poškodených, čo už ho podali, aby sa tie TO dali čo najskôr dokopy. Môžete mi ho poskytnúť? Zajtra to ideme podať. Ďakujem
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
Kontakty všech, co jste dosud poslali, jsem předal paní redaktorce a zítra se Vám ozve. Díky a dobrou noc.
Pilo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Pilo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Pilo
před 5 lety
@Růžička ~ pozor je to podvod. Na Slovensku obrali pár ľudí o penize I u zájezd se nekonal.
Pilo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Pilo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Pilo
před 5 lety
@Růžička ~ pozor je to cele podvod. Na Slovensku už naletelo pár lidí. Nedá se tam ani dovolat!!!
Zdenal
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zdenal
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Zdenal
před 5 lety
@RS ~
Dobrý večer. Máme odletět 15.7. na Kubu. Do dnes nemáme letenky a nikdo se nehlasí. Po zpravách na JOJ už jsme se s dovolenou rozloučily. Posílám kontakt na sebe. Tel. 608 745 763 . K hromadné žalobě se přidáme.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů