Chorvatsko od 615 Kč
Zobrazit zájezdy

Štěnice v Chorvatsku

Vloženo: 9. července 2019
Poslední příspěvek: 9. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Krajanka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Krajanka
Odjíždíme v pátek do Chorvatska, už jsem letos četla o žralokovi, komárech a teď jsou to pro změnu štěnice v Chorvatsku. To snad není možné... čtu tady, že jsou i na Istrii. tn.nova.cz/clanek/chorvatsko… Je tam teď někdo? Víte jak to tam s nima vypadá? Chorvatsko miluji, ale přemýšlím zda nezvolit raději jinou oblast. Tohle bych vážně na dovolené nechtěla, jedu si tam odpočinout...

Odpovědi 5 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Štěnice mohou být kdekoliv a můžete je chytnut i v hotelu v ČR
Dvědecibílého
stálá členka stálá členka /
Dvědecibílého
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Dvědecibílého
před 5 lety
Nebuďte hysterická, štěnice můžou být všude..nevěřím, že by jich v Chorvatsku někde bylo tolik..zas nějaká poplašná zpráva..
Dvědecibílého
stálá členka stálá členka /
Dvědecibílého
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Dvědecibílého
před 5 lety
Nesmíte ty zprávy na Nově tak hltat..
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Jednoduchá věc, nekoukejte na Novu a nečtěte tn.cz rádi tam přehánějí.
Z Chorvatska jsem se teď vrátila a ani jedno zmíněné zvíře jsem tam nepotkala.
Alena35
nová členka nová členka /
Alena35
nová členka nová členka / před 5 lety
Alena35
před 5 lety
Kdyz uz sledujete ruzne tv,ne jen Novu,tak prosim,sledujte poradne.Komari byli ve stredozemi,a to kvuli povidnim..zraloci v Chorvatsku byli,jsou a budou..to,ze se jeden primotal bliz k pobrezi je vyjimka..a stenice,i chorvatske noviny o nich psali,ale ty jsou vsude mozne..i v nekolika hvezdickovem hotelu v drahych destinacich Takze tak...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů