Cestovka travelsnack

Vloženo: 27. května 2019
Poslední příspěvek: 27. února 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Růžička
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Růžička
Prosím o radu na cestovní kancelář travelsnack jestli se opravdu mohu spolehnout ze odletime na dovolenou

Odpovědi 304 odpovědí

Pinďo
nový člen nový člen /
Pinďo
nový člen nový člen / před 5 lety
Pinďo
před 5 lety
@Sona1996 ~ zdravim, tie TO sa nakoniec spoja vsetky, len je otazka, ze kedy, lebo stale pribudaju ludia, co boli oklamani a podavaju TO.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Veva ~ Prosim Vas tiez podavame trestne oznamenie ako sa k tomu hromadnemu pridame ???
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Kiki09 ~
@Blape ~
Co nechapete ??? Ked si zaplatite dovolenku na ktoru neodletite ziadna odozva ziadna riadna zmluva jednoducho nic iba peniaze fuc! Ludia co si na nu setria cely rok! Stale nechapete preco ludia podali TO ???
Pinďo
nový člen nový člen /
Pinďo
nový člen nový člen / před 5 lety
Pinďo
před 5 lety
Zdravím,
máte niekto nejaké novinky? Ďakujem za info
rune
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
rune
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
rune
před 5 lety
Nějak ta komunikace usnula. Nikdo nikam neodjel ani se nevrátil, banda podvodníků si v klidu užívá své těžce vydřené peníze, policie se teprve rozhoupává a shromažďuje trestní oznámení, vsadím se, že pachatel zůstane nedostižitelný.
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@rune ~ bohužel už to tak vypadá
Jirka70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jirka70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Jirka70
před 5 lety
@RS ~ Zajímalo by mě kolik lidí podalo TO. Já budu podávat příští týden.
Sevro63
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sevro63
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Sevro63
před 5 lety
Ja som mal odletieť 26.7. do Malagy a to som už do predu vedel, že neodletím po tom čo tu ludia písali ako ich na letisku otočili čelom vzad, tak som si zaplatil novú dovolenku na ktorú som letel tiež 26.7. ale o hodinu neskôr ako som mal ísť do Malagy. Takže som išiel najprv na odbavenie na tú Malagu...žiadne letenky na naše mená tam samozrejme neboli. O hodinu som letel na ozajstnú dovolenku od Fischera. Veľmi budem zvedavý ako toto celé dopadne...či niekto bude z travelsnacku obvinený a či sa nám vôbec niečo s tých našich investícií vráti.
Ringoš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ringoš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Ringoš
před 5 lety
@Růžička napsal(a):
Prosím o radu na cestovní kancelář travelsnack jestli se opravdu mohu spolehnout ze odletime na dovolenou
Ringoš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ringoš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Ringoš
před 5 lety
@Růžička napsal(a):
Prosím o radu na cestovní kancelář travelsnack jestli se opravdu mohu spolehnout ze odletime na dovolenou
Bude nás určitě spousta, já jsem platil dovolenou do Řecka 26.7.2019 a měl jsem fakturu číslo 472
Ringoš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ringoš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Ringoš
před 5 lety
@Ringoš ~ sorry platil jsem 26.6.2019
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lienka
před 5 lety
Podávajú sa TO, už dostal niekto vyrozumenie, ako to vlastne vyzerá? Už niečo podarilo zistiť?
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Na Justici je informace o zahájení insolvenčního řízení, kam můžete přidávat přihlášky...
Jirka70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jirka70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Jirka70
před 5 lety
Minulý týden jsem byl podat TO. Tento týden bych měl vědět nějaký další postup.
Vvv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Vvv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Vvv
před 5 lety
@Lienka ~ Já jsem dostala vyrozumění od policie, že případ předali na oddělení hospodářské kriminality.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 5 lety
Skrytý autor
před 5 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.
rune
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
rune
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
rune
před 5 lety
Byl jsem písemně vyrozuměn z Obv. odd. Policie kde jsem podával trestní oznámení, že celou věc předávají do Plzně, kde shromažďují všechna podaná TO. Vše ale trvá příliš dlouho na to aby se mohlo rychle konat. A ani vlastně dodnes nevím zda-li byly peníze z účtů u Fio banky již vybrány díky nemastné mu a neslanému vyjádření mluvčího této banky již asi před třemi měsíci, který se zaštítil bankovním tajemstvím. Jisté je, že se jednalo o sofistikovaný podvod, který nemohl provést jeden člověk, ale organizovaná skupina.
Jirka70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jirka70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Jirka70
před 5 lety
Dnes jsem volal na Policii a všechna TO se centrálně posílají do Plzně na oddělení hospodářské kriminality
ČENDAz
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
ČENDAz
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
ČENDAz
před 4 lety
@Veva ~ dobrý den, že travelsnack zkončil jsem zjistil až dnes, měl jsem odlétat v ledu na Kubu. Je ještě nějaká šance dostat peníze zpět? děkuji
Zdenal
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zdenal
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Zdenal
před 4 lety
@Mikey ~ Dobrý den, můžete mi po emailu poslat přihlášku k I.Ř.
Email po tel. 608745763 Krásný den Chludil

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů