Posíláte pohledy z dovolené?

Vloženo: 2. srpna 2019
Poslední příspěvek: 7. srpna 2019
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
Kdo z Vás posílá klasické pohlednice z dovolené?

Odpovědi 8 odpovědí

Lesníjahoda
nový člen nový člen /
Lesníjahoda
nový člen nový člen / před 5 lety
Lesníjahoda
před 5 lety
@Mikey ~ Posílám, mojí zkušenost jsem psala zde www.cestolino.cz/diskuze/p…
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
No jasně že jo a to kde komu. Prijde mi to milé a je pravda, že část rodiny to tak nějak vyžaduje, stará škola no V 99% sice dorazí až když už jsme zpátky doma. Rekord je asi 2 mesice z Vatikánu co jsme se vrátili
Jíťa
nový člen nový člen /
Jíťa
nový člen nový člen / před 5 lety
Jíťa
před 5 lety
@Mikey ~
Pohledy posílám, nebo posílala jsem. Ale ty ze Sardinie z roku 2017 ještě někde putují. Z počtu asi 7 poslaných, dorazil pouze jeden. Neztrácím hlavu a věřím, že je ještě šance
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Vloni jsme na Madagaskaru zacali pouzivat postivni apku, kdy si z vlastnich fotek vytvorim pohlednici i s textem. Odeslani stoji 27,- korun a druhy, maximalne treti den je pohled na urcene adrese. Kvalita velice dobra. To je jedna z mala veci ktera se poste povedla.
Na klasicky pohled od kamosa z dovolene na Kube cekame 3 roky.
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 5 lety
Wincenzzo
před 5 lety
Pohlednice posilam ze vsech dovolenych, zatim vsechny dosly(!), I kdyz 2-3 tydny po navratu zpatky domu-Myslim si, ze nejvetsi jistota je nechat pohled na recepci Hotelu, ve ktere jste ubytovani, maji na to specialni schranky...
Pavla-Šedivá
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Pavla-Šedivá
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Pavla-Šedivá
před 5 lety
Posílám z každé dovolené, naposledy z US. Pozor na výběr známky, musí se koupit ta do Evropy. Pohled došel rodičům nějak za týden.
Moniickaaaa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Moniickaaaa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Moniickaaaa
před 5 lety
Ano,mám to jako tradici kterou musím splnit tak vždy pošlu z každé dovolené čí výletu mojemu tatkovi pohled .... a zatím vždy došel ,tak vždy mně to tak potěší....
Matoušová-Ivana
nový člen nový člen /
Matoušová-Ivana
nový člen nový člen / před 5 lety
Matoušová-Ivana
před 5 lety
@Mikey ~ Zajímalo by mě co na ně každý rok píšete.. Klasika "Pozdrav ze slunné dovolené plné písku a zmrzliny zasílají... je už trochu ohraný Jinak samozřejmě posíláme. Je to takový náš rodinný rituál.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů