Senegal - na jaké výlety vyrazit?

Vloženo: 16. září 2019
Poslední příspěvek: 1. listopadu 2019
nový člen nový člen /
RadekCesťák
nový člen nový člen / před 5 lety
RadekCesťák
Dobrý den, chceme strávit dovolenou v Senegalu - Somone. Bydlet budeme v hotelu Royal Horizons Baobab. Kam odtud podniknout výlety? Máme na to 12 dní. Je Senegal po vlastní ose bezpečný?

Odpovědi 4 odpovědi

anonym
nový člen nový člen /
anonym
nový člen nový člen / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Swnegal jsem loni vzdala. Je bezpečný ale drahý, vidí bilého a mají představu, že máte moře penez a snaží se vás o ne připravit. Také přemístili letište a v tu dobu se dalo jen taxíkem dojet do Dakaru za 800 korun, normální doprava neexistovala po určité hodine. Ale vy už jste pevne rozhodnutí. Neco výlketu podle pobřeži je
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@RadekCesťák ~ Mohl byste mi prosím napsat od koho letíte do Senegalu? Já jsem našla jen od Eximu a nabízí jen jeden hotel a moc se mi nelíbí. Děkuji za odpověď
RadekCesťák
nový člen nový člen /
RadekCesťák
nový člen nový člen / před 5 lety
RadekCesťák
před 5 lety
@DanaDianaNoymi ~ Zdravím Dano, ano já také našel od Eximu. Nám se ty bungalovy u pláže líbí.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 4 lety
Skrytý autor
před 4 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů