Dominikánská republika od 31 569 Kč
Zobrazit zájezdy

Kdy letět do Dominikánské Republiky

Vloženo: 18. června 2019
Poslední příspěvek: 21. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Šárka30
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Šárka30
Krásný den všem, zajímalo by mě kdy letět do Dominikánské republiky? Vím, že tam jsou dvě období dešťů od května do června a od října do listopadu. Také jsem se dočetla, že v červnu, srpnu a září jsou zde možné hurikány. Mě by ale zajímaly přímo zkušenosti někoho, kdo tam přímo byl a poradil mi kdy jet a jakou oblast třeba zvolit. My jsme právě uvažovali nad zářím... Děkuju všem moc.

Odpovědi 1 odpověď

Hvězdoslav
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Hvězdoslav
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Hvězdoslav
před 5 lety
Byli jsme loni v prosinci a bylo to super teploty byly někde kolem 28 stupňů, perfektní pláže, nebylo moc lidí... Hodně jsme tam cestovali a nejvíc nás uchvátil sever u města Cabarete. Už jen ty lidi tam za to stáli, takže já doporučuju si udělat takhle výlet kolem Vánoc a fakt to neproválet na jedný pláži a trochu cestovat

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů