TSA zámek na cestovní kufr

Vloženo: 27. září 2019
Poslední příspěvek: 28. září 2019
nový člen nový člen /
StarejVandrák
nový člen nový člen / před 5 lety
StarejVandrák
Zamykáte TSA zámky do letadla na kód nebo pouze zacvaknete zipy? Při zamknutí by museli poškodit zavazadlo ne?

Odpovědi 14 odpovědí

lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 5 lety
lidas
před 5 lety
Četla jsem že na letišti mají speciální klíč na odemknuti a neměli by poškodit kufr při zamknutí na kod ale jestli je to pravda to nevím.
Lubošák
stálý člen stálý člen /
Lubošák
stálý člen stálý člen / před 5 lety
Lubošák
před 5 lety
@StarejVandrák ~ Mají na na to speciální klíče, takže to nijak nepoškodí. Mně se to párkrát podařilo otevřít i nůžkama na manikúru.
DonPepe
nový člen nový člen /
DonPepe
nový člen nový člen / před 5 lety
DonPepe
před 5 lety
@StarejVandrák ~ Na YT je spousta videí jak otevřít zamknuté zavazadlo, stačí jen kouknout a pak zvaž jestli má cenu zamykat. Ty kufry jsou takhle napadnejší a svádí to k otevření.
Dědek
nový člen nový člen /
Dědek
nový člen nový člen / před 5 lety
Dědek
před 5 lety
Teď koukám, že zámek TSA se dá koupit i zvlášť. Já ho mám přímo zabudovaný v kufru a na kufr i příslušenství je 10 let záruka. Takže i můj kufr se dá snadno odemknout?
Veronika_Telcerova
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Veronika_Telcerova
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Veronika_Telcerova
před 5 lety
Nám naposledy Tsa zámky vypáčili a zničily celý kufr ( u těch zipů uštíplé).
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 5 lety
lidas
před 5 lety
@Veronika_Telcerova ~ není zámek jako zámek tsa mají červené logo k těm
mají speciální klíč jinak při kontrole ucvaknou.Ale asi záleží na letišti-někde se s tím nepářou.
Veronika_Telcerova
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Veronika_Telcerova
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Veronika_Telcerova
před 5 lety
@lidas ~ bohužel nebyla to kontrola ani celniku ani security a kufr byl vykradenej..
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
@DonPepe ~
Ta videa nejsou relevantní. Je to naprostý nesmysl. A když Vám budou chcet otevřít kufr, tak ho otevřou. Tady se jedná o to, že při letu do Ameriky a do Británie (možná i jinam, ale speciálně sem) Vám mohou při použití těchto zámku jednoduše a bez problémů kufr otevřít a opět zavřít bez porušení. Přestože máme na kufru Samsonite kódovaný TSA zámek, sejně jsme si pořídili před 9 lety zámek samostatný na zip. A nikdy žádný problém.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
@Dědek ~ pouze speciálním klíčem nebo kleštěma
Bred
nový člen nový člen /
Bred
nový člen nový člen / před 5 lety
Bred
před 5 lety
Ano, Tsa zámek lze koupit i samostatně. Na kód bych se nespoléhal, vím, že jde otevřít i doma poslechem.
Když máš jakýkoliv jiný, celníci se ti do toho musí dostat, ať tak anebo tak, klidně i přes poškození zámku. Pak záleží jaké jsou podmínky přepravce, ale obvykle stačí reklamace přímo na letišti. Já takhle dostal nový.
Jak celníci řeší kódový zámek nevím, asi i na to mají nějakou fintu. Každopádně ano, jsou oprávněni zničit ti zámek nebo zavazadlo když se potřebují dostat dovnitř. Na náhradu škody mají slušný rozpočet.
Grizlík
nový člen nový člen /
Grizlík
nový člen nový člen / před 5 lety
Grizlík
před 5 lety
Nejlépe uděláš když si zavazadlo zabalíš do folie.
Roxy
nový člen nový člen /
Roxy
nový člen nový člen / před 5 lety
Roxy
před 5 lety
@Sally ~ Proč je to nesmysl Sally? Taky jsem viděla několik návodů, jak si vyrobit speciální klíče na 3D tiskárně na odemknutí..
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
@StarejVandrák ~ i ten kodovaci zamek ma otvor na specialni klic. Tak jako visaci
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
@Roxy ~
Vetsina videi je brana spise jako reklama na lepsi zabezpeceni. Levne zamky jdou otevrit i sichrhajckou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů