Revolut, nebo Twisto

Vloženo: 1. října 2019
Poslední příspěvek: 1. října 2019
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
V poslední době na mě na internetu vyskakuje stále reklama na Twisto. Máte někdo s ním zkušenosti? Přijde mi to to samé jako Revolut, jaký je v tom rozdíl, co je lepší?

Odpovědi 6 odpovědí

StarejVandrák
nový člen nový člen /
StarejVandrák
nový člen nový člen / před 5 lety
StarejVandrák
před 5 lety
@Ovča ~ Revolut ti neumožní splácet jednou za měsíc ne? Funguje skvěle zejména na platby v zahraničí - díky výhodnějšímu kurzu. Twisto je spíš taková peněženka a vlastně všechno, co za ten měsíc utratíš splatíš jednou za měsíc. Twisto umožňuje ty splátky nějak i odložit, ale zas za včasný splácení máš nějaký body, díky čemuž ti navýší rychleji měsíční limit. Pak tam jsou různý cashbacky a slevy. No a pak samozřejmě split.
Ty cashbacky jsou docela zajímavý, třeba na Zoot (30 % cashback), Booking až 4 %, About You až 7,9 %, Aliexpress 10 %, UrbanStore až 7,2 %...a tak dál..
StarejVandrák
nový člen nový člen /
StarejVandrák
nový člen nový člen / před 5 lety
StarejVandrák
před 5 lety
Twisto je super, že se jedná o český projekt
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
@StarejVandrák ~ Oni se v reklamě chlubí, že mají i výhodné kurzy pro platby v cizí měně? Je to tak, nebo Revolut je lepší?
StarejVandrák
nový člen nový člen /
StarejVandrák
nový člen nový člen / před 5 lety
StarejVandrák
před 5 lety
U Revolutu je blbý, že se hodně lidem už stalo, že když si chtěj v cizině koupit něco za moc peněz, tak ti často bloknou celou kartu a jsi bez peněz i bez karty, dokládáš, kde jsi k penězům přišla. Pokud jim prostě něco přijde podezřelýho, tak blokujou. Rozhodně bych ji doporučoval jako druhou kartu. Revolut taky mění kurzy převodu měn..o víkendu, kdy lidi jsou v zahraničí často nabízí mnohem horší kurzy než během týdne.
StarejVandrák
nový člen nový člen /
StarejVandrák
nový člen nový člen / před 5 lety
StarejVandrák
před 5 lety
@Ovča ~ Twisto nabízí výhodnější kurzy při platbách v zahraničí nebo zahraničních měnách, když si zaplatíš prémiovej účet (asi 99 Kč/měsíc). To pak vychází líp než Revolut.
JeromeKlapka
nový člen nový člen /
JeromeKlapka
nový člen nový člen / před 5 lety
JeromeKlapka
před 5 lety
Já bych jen chtěl říct, že Revolut ty kurzy o víkendech nezvedá schválně, ale je to kvůli burze, kdyby po víkendu padla ta měna, tak se určitým způsobem krejou. Navíc, když vím, že někde budu platit určitou měnou. Třeba v USA, kde jsem Revolutku využíval, tak jsem si předem směnil určitý počet dolarů za nejlepší kurz během týdne a prostě mám je tam a zbytek mě nezajímá. Za mě je Revolut nejlepší služba. Dá se vychytat i karta zdarma a kdo nepotřebuje,tak funguje prostě za 0 Kč. Kompatibilní s google pay i apple pay.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů