Lyžování na Ukrajině

Vloženo: 5. října 2019
Poslední příspěvek: 5. února 2020
nový člen nový člen /
Janek
nový člen nový člen / před 5 lety
Janek
Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s lyžováním na Ukrajině? Hodně se navštěvuje asi lyžařské středisko Bukovel. Pohodlný sedačky, kabinky, spousta sjezdovek a tak. Mám mu věřit? Finančně by to mohlo být docela zajímavé.

Odpovědi 3 odpovědi

TravelAddict
nový člen nový člen /
TravelAddict
nový člen nový člen / před 4 lety
TravelAddict
před 4 lety
@Janek ~ Ahoj, přidávám se s dotazem. Co jsem se dočetl, tak je tam 50 km upravených sjezdovek, ubytování s plnou penzí od 500 Kč, skipass na den údajně stojí 200 Kč. Což se zdá jako pěkný, ale zas ta cesta tam...To je člověk rychleji v Söldenu, kde to už znám a nemám výhrady..
zenazmesta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
zenazmesta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
zenazmesta
před 4 lety
@Janek ~ Ahoj, taky mě to zajímá, ale spíše z pohledu bezpečnosti. Chystáme se v únoru do Bukovelu. Slyšela jsem, že na hranicích snad operují gangy, které vás zastaví a vyžadují úplatek, jinak dál neprojedete. Taky se bojíme o auto, jaká je pravděpodobnost, že ho ukradnou? Informací je velmi málo. Napište prosím zkušenosti, díky...
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Ještě je prý něco v okolí Užhorodu, jedna kočka na KsichtoKnize tam dělá výlety, ale kde to je nenapsala.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů