Keňa od 29 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Antimalarika - Keňa

Vloženo: 13. října 2019
Poslední příspěvek: 19. října 2019
nový člen nový člen /
Markéta_008
nový člen nový člen / před 5 lety
Markéta_008
Dobrý večer, prosila bych o názor, zda preventivně užívat antimalarika na doporučení lékaře - tedy jednu tabletu denně nebo až v případě nutnosti?. Slyšela jsem, že po nich bývá dost zle. Prosím o popsání osobních zkušeností s jejich užíváním. Čeká nás Keňa a Mombasa, kde zdroje hovoří, že se tam malárie stále vyskytuje. Děkuji

Odpovědi 4 odpovědi

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@Markéta_008 ~ V Keni jsem byla a žídné očkování ani antimalarika nic jsem neměla a ani žádní co byli se mnou .
Vůbec bych je nebrala . Všude je někde něco , to bychom nemohli jezdit po světě. Keňa je velmi bezpečná a Mombasa nádherná . Hlavně nezapomeňte na uchvacující Safari , podívejte se na mé stránce na fotogalerii nejen ze Safari ale i Keni
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Opavan
před 4 lety
Souhlasím s Dianou,
antimalarika jsou naprosto zbytečná, drahá a velmi zatěžují organismus (játra) a musí se brát ještě i po návratu a i inj proti spavé nemoci je zbytečná. Když jsem byl poprvé v Keni, tak jsem tu chybu udělal..., jezdím po celém světě, již nikde nic neberu (ani v Africe, Asii). Nebojte se! A samozřejmě na safari si vzít "něco" proti hmyzu, komárům...
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Opavan
před 4 lety
Souhlasím s Dianou,
antimalarika jsou naprosto zbytečná, drahá a velmi zatěžují organismus (játra) a musí se brát ještě i po návratu a i inj proti spavé nemoci je zbytečná. Když jsem byl poprvé v Keni, tak jsem tu chybu udělal..., jezdím po celém světě, již nikde nic neberu (ani v Africe, Asii). Nebojte se! A samozřejmě na safari si vzít "něco" proti hmyzu, komárům...
Dizzy
nový člen nový člen /
Dizzy
nový člen nový člen / před 4 lety
Dizzy
před 4 lety
Mně doktor doporučil neužívat, řešit až na místě při podezření. Doktor říkal, že pouze potlačují příznaky. Brát je preventivně tak způsobí víc škody než užitku. Radši moskytiéru a repelent.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů