Nejlepší cestovní kancelář?

Vloženo: 20. dubna 2019
Poslední příspěvek: 7. listopadu 2021
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Cleopatra
Dobrý den, můžete mi prosím napsat vaše zkušenosti s jednotlivými CK? S jakými jste byli opravdu spokojení? Ke komu se rádi vracíte? Docela se mi zamlouvá Blue Style.

Odpovědi 42 odpovědí

Leona456
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Leona456
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Leona456
před 5 lety
Ck victoria má super akce na hory last minute a pak Ck Mundo - poznávací zájezdy a i zájezdy pro rodiny s prcky.
Dafr
legenda legenda /
Dafr
legenda legenda / před 5 lety
Dafr
před 5 lety
Využíváme CK Exim a Blue Style, podle toho, který hotel chceme. Jsme spokojeni s oběma CK.
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
@Cleopatra ~ Já příští rok z Polskou cestovkou-Itaka už jsem byla minulý rok a vše v pohodě.Mám to kousek k hranicím a dovezou na letiště.Byla jsem i z Exim tour a také spokojenost.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
@lidas napsal(a):
@Cleopatra ~ Já příští rok z Polskou cestovkou-Itaka už jsem byla minulý rok a vše v pohodě.Mám to kousek k hranicím a dovezou na letiště.Byla jsem i z Exim tour a také spokojenost.
A ten Exim myslíš český nebo polský ?
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
@Arne1 ~ Český
Evittka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Evittka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Zdena1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zdena1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Zdena1
před 4 lety
Já zatím vždy Exim a jsem spokojená.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Exim nic moc, prostě česká klasika. Na němce to nemá.
A INVIA - to přece není cestovní kancelář - nebo mi snad něco uniklo ?
Kamila-Pechová
nová členka nová členka /
Kamila-Pechová
nová členka nová členka / před 4 lety
Kamila-Pechová
před 4 lety
@Arne1 ~ Existuje cestovní kancelář Invia International. Invia tak prodává svoje vlastní zájezdy.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
@Kamila-Pechová ~ hmmm, díky za info
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Wincenzzo
před 4 lety
Tento rok jedu na dovolenou po ctrnacte s cestovni kancelari Fischer, vzdy jsem byl velice spokojeny, takze ji mohu jenom doporucit, byl jsem I na jizni Krete s CkAeolus, take to bylo vzorne... s jinymi CK zkusenosti nemam...
anonym
nová členka nová členka /
anonym
nová členka nová členka / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Cleopatra
Byla jsem dvakrát s Blue Style a vždy průšvih. Jednou Egypt a jednou Kréta - změna ubytování, ztráta času. Také jsme byli několikrát s Fischerem a vždy
bez problémů.
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Cleopatra
před 4 lety
@anonym ~ proč s Blue style průšvih?
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Blue Style? No já vždycky dávám k dobru, že průvodkyně Blue Stylu v Tunisku mi na jednom výletu řekla: Vy se moc ptáte, vám už nic neřeknu.
A jen takový postřeh s delegáty: čeští delegáti se naprosto neunavují informovat o možnostech místní dopravy v destinaci. Maximálně řeknou, že taaamhle stojí taxíky a to vám musí stačit. Naproti tomu u Němců jsem vždy dostal informace jak jezdit místní dopravou, co odkud kam jezdí, letos v Tunisku mi německá delegátka dala i jízdní řád vlaků v okolí. Když jsem pak ze zajímavosti šel na schůzku co měli Češi - žádné potřebné informace.
Karolans
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Karolans
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Karolans
před 4 lety
Moje TOP 3:
Poznávačky s turistikou: www.mundo.cz (aktivní dovolená je stejně nejlepší a s touhle CK nemusíte chodit za deštníkem ve městech, zatímco v horách máte plnou podporu a nezabloudíte
Pobytové zájezdy: www.cedok.cz (tohle je česká klasika, na pobyty s CK často nejezdím, ale když, tak si většinou vyberu tady)
Lyžařské zájezdy: www.www.puxtravel.cz (jsou na ně specializovaní a fakt to umí)
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Cleopatra ~ Za mě Fisher pak Exim.Exim je top na Zanzibar a Keňu let bez přestupu
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Není už náhodou Fischer a Exim to stejné ? Osobně preferuju německé.
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Jednoznačně CK TAM TAM! Dovolená plná opravdových zážitků.
KristýnaNor
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
KristýnaNor
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 2 lety
KristýnaNor
před 2 lety
Narazila jsem na tenhle pěkný přehled cestovních kanceláří, tak to třeba někomu pomůže. Jinak já jsem si už třikrát vybrala u Invie a žádný problém.
KristýnaNor
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
KristýnaNor
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 2 lety

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů